ساپورت گالوانیزه گرم

ساپورت گالوانیزه گرم

Hot dip Galvanized support

ساپورت گالوانیزه گرم از ورق فولادی گالوانیزه گرم سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت گالوانیزه گرم از ورق گالوانیزه گرم سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت های گالوانیزه گرم در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت گالوانیزه گرم

جهت انتخاب بهتر ساپورت گالوانیزه گرم می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت قرار می گیرد می توان از ساپورت کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت گالوانیزه گرم در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت کابل گالوانیزه گرم سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

 

راد ساپورت سقفی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت گالوانیزه گرم

  • عرض ساپورت گالوانیزه گرم به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت

معمولا ساپورت های گالوانیزه گرم کاسپین بصورت ساپورت دیواری و ساپورت آویز سقفی تولید می گردد.

اتصالات ساپورت گالوانیزه

جهت اتصالات ساپورت گالوانیزه گرم به همدیگر و ساپورت کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت کابل گالوانیزه گرم سرد از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت کابل گالوانیزه گرم سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت گالوانیزه گرم کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 28 دی 1398