ساپورت سقفی سینی

ساپورت سقفی سینی

Roof tray support

ساپورت سقفی سینی از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت سقفی سینی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت سقفی سینی از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت سقفی از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت سقفی سینی های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت سقفی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت سقفی سینی

جهت انتخاب بهتر ساپورت سقفی سینی می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت سقفی سینی قرار می گیرد می توان از ساپورت سقفی سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت سقفی سینی گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه سرد می توان به سقفی بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

راد ساپورت سقفی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت سقفی سینی

  • عرض ساپورت سقفی سینی گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت سقفی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت سقفی سینی

معمولا ساپورت سقفی سینی های کاسپین بصورت ساپورت سقفی سینی سقفی و ساپورت سقفی سینی آویز سقفی تولید می گردد.

اتصالات ساپورت سقفی

جهت اتصالات ساپورت سقفی سینی گالوانیزه به همدیگر و ساپورت سقفی سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه سرد از ساپورت سقفی سینی های سقفی و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت سقفی سینی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398