زانو عمودی سینی کابل

زانو عمودی سینی کابل

Cable tray vertical bend

زانو عمودی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو عمودی جهت اتصال دو سینی کابل در زوایای 45 و 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت زانو 45 درجه عمودی سینی کابل کامل و زانو عمودی سینی کابل 90 درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو عمودی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع زانو عمودی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو عمودی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو عمودی که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو عمودی سینی کابل برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

زانو عمودی  در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو عمودی سینی جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو عمودی را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

زانو عمودی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب زانو عمودی سینی کابل

  • ارتفاع زانو عمودی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه زانو عمودی سینی درجه
  • ضخامت ورق زانو عمودی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو عمودی سینی های کابل کاسپین در زوایای 15  ، 45 ، 75 ، 90 ، 110 درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو عمودی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو عمودی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو عمودی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو عمودی سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو عمودی  از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو عمودی سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی داخلی ، زانو عمودی ، زانوی خارجی،  زانو عمودی ، سه راهی عمودی سینی ، چهارراهی عمودی ، زانو عمودی سینی ، تبدیل عمودی سینی ، زانو عمودی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید زانو عمودی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398