پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

ارزان‌ترین قیمت نردبان کابل؛ کیفیت بالا، تولید به مصرف

ارزان‌ترین قیمت نردبان کابل؛ کیفیت بالا، تولید به مصرف

نردبان کابل گالوانیزه جزو اصلی‌ترین قطعاتی است که برای مسیریابی و هدایت کابل‌های برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعات به واسطه ساختار فلزی بسیار محکم و مقاومی که دارند می‌توانند شمار بالایی از کابل‌ها را در یک مسیر مشخص پشتیبانی کنند. اما بسیاری از پیمانکاران و مجریان کار جهت مدیریت هزینه‌ها توجه ویژه ای به قیمت نردبان کابل دارند.

محصولی که به وفور در پروژه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قیمت نهایی آن مستقیماً روی بودجه شرکت تاثیرگذار است. بنابراین کاملاً طبیعی است که خریداران به دنبال ارزانترین قیمت نردبان کابل اما دارای کیفیت بالا باشند.

برای تهیه و خرید نردبان های کابل با چنین ویژگی‌های مهمی لازم است که چندین نکته اساسی را مدنظر قرار دهیم. رعایت این موارد منجر به آن خواهد شد تا شما در پایان پروژه بخش زیادی از سرمایه و بودجه خود را حفظ کنید و در کنار آن یک پروژه کابل کشی ایمن و ایده آلی را نیز با استفاده از نردبان‌های کابل داشته باشید.

خرید مستقیم از تولید کننده جهت کاهش قیمت نردبان کابل

آنچه که باعث کاهش قیمت نردبان کابل می‌شود خرید مستقیم از تولید کننده می‌باشد. همانطور که می‌دانید بخش زیادی از فروشنده های بازار به صورت واسطه عمل می‌کنند و با خرید قطعات از تولید کننده و اضافه کردن یک مبلغ مشخص بر روی محصول آن را مجدداً به افراد دیگر می‌فروشند.

اگرچه محصول مورد نظر همان قطعه‌ای است که از کارخانه خارج می‌شود اما موضوع ما قیمت نهایی می‌باشد. شما باید با شناسایی شرکت‌ها و تولیدکنندگان معتبر در سطح کشور عملیات خرید را با آنها تکمیل کنید.

تنها کافی است یک سرچ ساده در گوگل انجام دهید تا شمار بالایی از کارخانجات صنعتی که مسئولیت تولید و فروش نردبان کابل را بر عهده دارند برای شما نمایان شوند. در چنین شرایطی شما مطمئن خواهید بود که هم یک محصول با کیفیت و ایده‌آلی خرید کرده‌اید و هم اینکه کمترین هزینه را صرف کرده‌اید.

البته عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می‌تواند باعث نوسان قیمت نردبان کابل شود. در واقع برخی از این قطعات دارای قیمت‌های متفاوتی هستند که در قسمت بعد دلیل آن را ذکر خواهیم کرد.

خرید مستقیم از تولید کننده جهت کاهش قیمت نردبان کابل

عواملی که روی قیمت نردبان کابل تاثیرگذار هستند

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که همگی مستقیماً روی قیمت نردبان کابل موثر می‌باشند. به همین دلیل ممکن است شما در بازار نردبان‌های کابلی را ببینید که با دیگر محصولات مشابه قیمت بالاتر یا پایین‌تری داشته باشند. برای این موضوع دلایل قانع کننده‌ای وجود دارد که در بخش ذیل به به صورت جداگانه هر کدام را توضیح می‌دهیم.

  • نوع متریال ساخت نردبان

آلیاژهای مختلفی برای طراحی و ساخت نردبان کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر کدام می‌توانند قیمت نهایی محصول را تغییر دهند. در حال حاضر آلیاژ فولاد بهترین متریالی است که می‌توان برای ساخت این قطعات استفاده کرد. سختی بسیار بالایی دارند و شرایطی فراهم می‌کنند تا وزن بالای کابل‌ها باعث انحراف و تغییر ساختار نردبان کابل نشود.

  • نوع پوشش محافظ و ضد زنگ محصول

در حال حاضر بهترین پوشش محافظی که برای ضد زنگ و ضد خوردگی کردن نردبان کابل استفاده می‌شود پوشش گالوانیزه گرم است. این لایه محافظ از زینک مذاب تشکیل شده است و در دمای حدود 500 تا 600 درجه سانتیگراد بر روی فلز قرار می‌گیرد. به همین دلیل محصولاتی که به صورت گالوانیزه شده عرضه می‌شوند غالباً قیمت بالاتری دارند.

  • سایز و ابعاد ساختاری نردبان کابل

می‌توان گفت یکی از دلایل مهمی که باعث نوسان قیمت نردبان کابل می‌شود دقیقاً همین سایز و ابعاد محصول است. در حال حاضر سایزبندی‌های متنوعی برای نردبان کابل وجود دارد که مهمترین متغیرهای آن شامل ابعاد عرضی، ارتفاع نردبان کابل، ضخامت و ابعاد جداره است. همه این‌ها در صورت تغییر روی قیمت نهایی موثر هستند.

  • طول شاخه نردبان کابل

طول شاخه‌ای که برای نردبان کابل در نظر گرفته می‌شود معمولاً در ابعاد 2 متری و 3 متری است. اینکه شما به کدام یک از این قطعات احتیاج دارید بستگی به نوع معماری سازه و همچنین مسیرهای کابل کشی دارد. از طرفی این نردبان‌ها امکان کات شدن دارند و می‌توانند بر اساس سایز موقعیت کار اصلاح ساختار شوند.

عواملی که روی قیمت نردبان کابل تاثیرگذار هستند

مواردی که باعث نوسان هزینه پروژه کابل‌کشی می‌شوند

یکی از موارد مهمی که باعث نوسان هزینه نهایی پروژه کابل کشی می‌شود تنها قیمت نردبان کابل نیست. در واقع شما با خرید نردبان‌های کابل به تکمیل پروژه خود نخواهید پرداخت. چرا که یکسری هزینه‌های جانبی وجود دارد که باید آنها را نیز تقبل کنید. از جمله آن می‌توان به خرید قطعات اتصال دهنده مختلف اشاره کرد. برخی از پرکاربردترین اتصالات رابط‌های همبند هستند که دو شاخه نردبان کابل را به یکدیگر متصل می‌کنند.

همچنین قطعات دیگری همچون زانوها، رایزرها و سه راهی نیز وجود دارند که همراه با نردبان‌های اصلی خرید می‌شوند. بنابراین قیمت نردبان کابل یک المان ثابت است که بر اساس طول شاخه مورد نیاز نردبان یا متراژ آنها تعیین می‌شود. لذا این میزان پیچیدگی کابل کشی است که نشان می‌دهد شما تا چه حد به اتصالات مختلف احتیاج دارید. بنابراین نمی توان قیمت واحدی را برای تمام پروژه‌های کابل‌کشی با استفاده از نردبان کابل ارائه داد.

البته آنچه که در پروژه‌های کابل کشی اهمیت دارد در وهله اول کیفیت قطعات و امنیت بالای نصب است. چرا که اگر شما محصولات بی‌کیفیت و با قیمت به شدت پایین خریداری کنیدعملاً در یک مدت زمان کوتاه مجبور خواهید بود هزینه‌های بالایی را برای تعمیر و نگهداری صرف کنید.

قیمت روز نردبان کابل

قیمت روز نردبان کابل

تعیین قیمت روز برای نردبان‌های کابل فوق العاده اهمیت دارد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده سعی می‌کنند بر اساس نوسان بازار قیمت نهایی را تعیین کنند. اگر به هر دلیلی مانند تغییر در قیمت مواد اولیه فرایند تولید این محصولات پیچیده تر شود عملاً طبیعی است که محصول نهایی با قیمت بیشتری عرضه شود. اما تا به امروز مشکلی از لحاظ تامین مواد اولیه در شرکت‌ها وجود نداشته است و کارخانجات با بهترین کیفیت توانستند این تجهیزات پشتیبانی کابل را تولید و با بهترین قیمت به بازار عرضه کنند.

شرکت پترو کاسپین عرضه کننده انواع نردبان کابل با بهترین قیمت

مشتریانی که به دنبال نردبان کابل با کیفیت و با قیمت مناسب هستند شرکت پتروکاسپین بهترین انتخاب برای آنها خواهد بود. این مجموعه صنعتی با خط تولید بسیار پیشرفته توانسته است متنوع‌ترین تجهیزات پشتیبانی کابل را طراحی و تولید کند. کارشناسان ما در حوزه فروش سعی می‌کنند لیست قیمت نردبان کابل گالوانیزه را در اختیار شما قرار دهند تا بهتر بتوانید عملیات خرید خود را تکمیل کنید.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


اطلاعات تماس