نردبان کابل گالوانیزه گرم

نردبان کابل گالوانیزه گرم

Hot Dip Galvanized cable ladder

نردبان کابل گالوانیزه گرم از ورق فولادی گالوانیزه گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نردبان کابل گالوانیزه گرم از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نردبان کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. نردبان کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید نردبان کابل گالوانیزه گرم از ورق گالوانیزه گرم در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نردبان کابل های گالوانیزه گرم در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نردبان کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نردبان کابل گالوانیزه گرم

نحوه انتخاب نردبان کابل گالوانیزه گرم

جهت انتخاب بهتر نردبان کابل گالوانیزه می بایست حجم کلی کابل ها مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف نردبان قرار می گیرد می توان از نردبان کابل با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

نردبان کابل گالوانیزه گرم در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب نردبان کابل گالوانیزه گرم می توان به فاصله بین پله ها اشاره نمود که می بایست در زمان سفارش به وزن کلی کابل توجه نمود. همچنین با در نظر گرفتن درب نردبان کابل گالوانیزه گرم نیز می توان این نوع نردبان را در محیط های باز نیز استفاده نمود.

جدول ابعاد و وزن نردبان کابل گالوانیزه گرم کاسپین
عرض نردبان کابلضخامت ورق نردبان کابلفاصله پله نردبان کابلارتفاع نردبان کابلوزن هر متر نردبان کابلوزن هر متر درب نردبان کابل
نردبان کابل عرض 10 سانتی متر1 میلیمتر30 سانت6 سانت1.5 کیلوگرم1.1 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 15 سانتی متر1 میلیمتر30 سانت6 سانت1.8 کیلوگرم1.4 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 20 سانتی متر1 میلیمتر35 سانت6 سانت2.2 کیلوگرم1.7 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 25 سانتی متر1 میلیمتر35 سانت6 سانت2.9 کیلوگرم2.3 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 30 سانتی متر1.25 میلیمتر40 سانت6 سانت3.8 کیلوگرم3.5 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 40 سانتی متر1.5 میلیمتر40 سانت6 سانت4.5 کیلوگرم5.3 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 50 سانتی متر1.5 میلیمتر50 سانت8 سانت4.8 کیلوگرم6.6 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 60 سانتی متر2 میلیمتر50 سانت8 سانت5.9 کیلوگرم10.5 کیلوگرم

آیتم های مهم در انتخاب نردبان گالوانیزه گرم

  • عرض نردبان کابل گالوانیزه گرم به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول نردبان کابل به متر
  • ضخامت ورق نردبان کابل
  • ضخامت ورق درب نردبان کابل
  • فاصله بین پله های نردبان کابل گالوانیزه گرم

نردبان کابل گالوانیزه گرم

معمولا نردبان کابل های گالوانیزه گرم کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط نردبان کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از نردبان کابل گالوانیزه گرم استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه نردبان باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات نردبان کابل گالوانیزه به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان کابل گالوانیزه گرم از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان کابل گالوانیزه گرم را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات نردبان کابل گالوانیزه گرم

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات نردبان کابل گالوانیزه گرم می تواند به زانوی داخلی نردبان ، زانوی خارجی نردبان ، سه راهی نردبان کابل ، چهارراهی نردبان ، رابط نردبان ، تبدیل نردبان کابل ، تبدیل نردبان به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نردبان کابل گالوانیزه گرم کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 17 آذر 1398