پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

نازلترین قیمت ترانکینگ؛ خرید از بهترین تولید کننده

نازلترین قیمت ترانکینگ؛ خرید از بهترین تولید کننده

یکی از سوالات بسیار مهمی که در زمان خرید تجهیزات پشتیبانی کابل خصوصا ترانکینگ گالوانیزه مطرح می‌شود قیمت آنها می‌باشد. قیمت ترانکینگ معمولاً در پروژه های سنگین در مواردی ممکن است افزایش پیدا کند. در نتیجه بسیاری از مدیران شرکت‌های صنعتی سعی می‌کنند به منظور مدیریت هزینه های کلی از شرکت هایی که دارای نازلترین قیمت هستند خرید خود را تکمیل کنند.

موضوع بسیار مهمی که در خرید ترانکینگ گالوانیزه جزو اولویت‌های اصلی محسوب می‌شود. در کنار قیمت، کیفیت قطعات و استاندارد بودن، سایزبندی‌ها و ساختار بدنه می‌باشد. چرا که شما اگر موضوع استاندارد را در حین خرید مد نظر قرار ندهید. در دوره های زمانی بعد مجبور خواهید بود هزینه‌های بالایی را به منظور تعمیر و نگهداری و اصلاح ساختارهای آسیب دیده صرف کنید. پس بهتر است موضوع قیمت ترانکینگ را جزو اولویت های آخر خود در نظر بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت ترانکینگ گالوانیزه

اولین عامل مهمی که بر قیمت ترانکینگ گالوانیزه تاثیر می‌گذارد برند محصول با شرکت تولید کننده آن می‌باشد. با توجه به آنکه آمار بالایی از محصولات در مجموعه های تولیدی داخلی طراحی و ساخته می‌شوند نباید انتظار قیمت بالایی را داشته باشیم. موضوع دوم مرتبط با سایز این محصول است که هرچقدر سایزبندی‌ها افزایش پیدا کنند روی قیمت موثر خواهد بود.

در زمان خرید حتما از یک کارشناس با تجربه استفاده کنید تا سایزبندی های مناسبی از این قطعات را به شما معرفی کنند. چرا که در برخی موارد مشاهده شده است سایزبندی محصولات در زمان نصب سازگاری کامل با نوع پروژه را ندارد. المان بعدی مرتبط با نوع ساختار و پوشش گالوانیزه محصول است. معمولاً قطعاتی که دارای پوشش گالوانیزه گرم هستند دارای قیمت بالاتری می‌باشند. در واقع این قطعات طول عمر بلند مدتی دارند. در نتیجه علاوه بر حفظ امنیت شبکه باعث کاهش هزینه های شما نیز خواهند شد.

عوامل موثر بر قیمت ترانکینگ گالوانیزه

قیمت ترانکینگ دیواری

قیمت ترانکینگ دیواری با توجه به ساختار ظریفتری که نسبت به انواع ترانکینگ کف خواب دارند معمولاً پایین تر است. سطوح دیواری بخشی از سازه است که ممکن است در مواردی و بنا به تشخیص کارشناس کابلهای شبکه از این ناحیه مسیریابی و هدایت شوند. استفاده از ترانکینگ دیواری خصوصا از نوع فلزی و گالوانیزه می‌تواند یک حفاظت فیزیکی ایده آلی را ایجاد کند.

مسیرهایی در این ناحیه از دیوار انتخاب می‌شوند که کمترین تنش و تهدید را برای کابل‌ها به همراه داشته باشند. اینکه شما بخواهید کابل‌ها را از ناحیه کف سازه یا دیوارها هدایت کنید باز هم نیاز به ارزیابی و تشخیص عوامل اجرایی دارد. پس قبل از خرید این محصولات مشخص کنید که کابل‌ها از چه ناحیه ای عبور می‌کنند.

قیمت ترانکینگ گالوانیزه

قیمت ترانکینگ گالوانیزه به جهت آنکه دارای پوشش های ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی می‌باشند غالبا متعارف و مناسب است. به طور کلی اگر بتوانید انواع تجهیزات و قطعات فلزی گالوانیزه گرم را در پروژه کابل کشی و سیم کشی خود مورد استفاده قرار دهید هزینه های شما افزایش پیدا نمی کند. به عنوان مثال اگر شما بخواهید سینی کابل گالوانیزه سرد را به جای گالوانیزه گرم خریداری کنید.

در مرحله اول هزینه پایینی را پرداخت کرده اید. اما در بلند مدت به واسطه تعمیر و نگهداری زیاد مجبور خواهید بود هزینه های بیشتری را صرف کنید تا از خوردگی و تخریب ساختاری فلزات جلوگیری کنید. به همین دلیل نباید قیمت ترانکینگ گالوانیزه جزو اولویت های اول شما باشد.

قیمت ترانکینگ گالوانیزه

انواع اتصالات ترانکینگ

در زمان خرید ترانکینگ گالوانیزه حتماً باید توجه ویژه ای نسبت به اتصالات ترانکینگ نیز داشته باشید. بدون استفاده از قطعات اتصال دهنده نمیتوانید حتی یک مسیر از ترانکینگ‌ها را نصب و راه اندازی کنید. نمونه های مختلفی برای این محصولات طراحی و تولید شدند که می‌توان به زانوی ترانکینگ، سه راهی ترانکینگ و چهار راهی ترانکینگ اشاره کرد. هر کدام از این‌ها در موقعیت خاص نصب می‌شوند.

قبل از استفاده حتما لازم است نقشه شبکه ترسیم شود تا از این طریق بتوانید تشخیص دهید که کدام اتصال دهنده در چه موقعیتی قرار گیرد. در ارتباط با اتصالات ترانکینگ دیواری نیز این قطعات تولید می‌شود. اما با ساختار ظریف تر و ابعاد به نسبت کنترل شده که همگی وظایف یکسانی را دنبال می‌کنند.

خرید ترانکینگ گالوانیزه همراه با جعبه پریز برق

معمولاً در فرایند نصب ترانکینگ از انواع جعبه پریز برق یا باکس پریز نیز استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید یکی از اهداف نصب ترانکینگ گالوانیزه کف ایجاد انشعاب گیری و امکان بهره برداری از جریان برق از ناحیه کف می‌باشد.

این جعبه پریزها به جهت ساختار فلزی که دارند می‌توانند با امنیت بالا امکان استفاده از جریان برق را برای شما فراهم کنند. اگر نوع پروژه شما به گونه ای است که نیاز به انشعابات برقی متعدد دارید حتماً برنامه ریزی دقیقی برای خرید جعبه پریز برق در کنار تراکینگ داشته باشید.

علت استفاده از ترانکینگ توکار در ناحیه کف چیست؟

سایزبندی های مختلف ترانکینگ کف خواب

سایز بندی های مختلفی برای ترانکینگ گالوانیزه تولید می‌شود. معمولاً این قطعات در شاخه های دو متری و سه متری ساخته خواهند شد. با توجه به این ابعاد استاندارد شرایط حمل و نقل آسان خواهد بود. قسمت سطح مقطع یا عرض این ترانکینگ‌ها از 80 میلیمتر تا نهایت 300 میلی متر متغیر است.

قیمت ترانکینگ هایی که دارای عرض بیشتری هستند در قیاس با نمونه های کوچکتر بیشتر خواهد بود. ارتفاع این قطعات نیز معمولا در اندازه های استاندارد 30 میلیمتر تا 40 میلیمتر است.

ترانکینگ های پارتیشن دار

قیمت ترانکینگ پارتیشن دار بسته به تعداد محفظه و پارتیشن هایی که در داخل ترانکینگ وجود دارد متغیر خواهد بود. اصولا پارتیشن‌ها وظیفه ایجاد نظم و حفاظت فیزیکی از کابل‌ها را بر عهده دارند. شما با وجود این پارتیشن‌ها بهتر می‌توانید به جداسازی کابل‌ها و سیم های برق بپردازید.

وظیفه دیگر این قطعات جلوگیری از گره خوردگی کابل‌ها و آسیب به ساختار بدنه است. معمولاً در یک ترانکینگ سایز بزرگ 3 پارتیشن وجود دارد. اما نمونه هایی از این محصول تولید می‌شود که می‌تواند تفکیک پذیری بهتری را ارائه دهد.

خرید ترانکینگ فلزی با بهترین قیمت از شرکت پتروکاسپین

قیمت ترانکینگ گالوانیزه در شرکت پتروکاسپین کاملا مقرون به صرفه و متعادل نسبت به بازار داخلی می‌باشد. مدیران مجموعه های صنعتی به راحتی می‌توانند با یک مدیریت بودجه مناسب یک پروژه کابل کشی کاملا استاندارد و با ایمنی بالا را تکمیل کنند. مشتریان گرامی جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


اطلاعات تماس