جعبه کف خواب گالوانیزه

جعبه کف خواب گالوانیزه

Floor box trunking

جعبه کف خواب گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم به همراه درب استیل تولید می گردد. جعبه کف خواب بصورت چهار ماژول تولید می گردد. از کاربری جعبه کف خواب گالوانیزه می توان به استفاده در کف جهت کار گذاشتن پریز برق شبکه و تلفن در پروژه های صنعتی اداری ، کارخانجات و محیط هایی که جهت جلوگیری از کابل کشی در کف و دیواره ها از جعبه کف خواب گالوانیزه استفاده میشود.

جهت تولید جعبه کف خواب از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1.5 میل الی 2 میل استفاده می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع جعبه کف خواب و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید جعبه گالوانیزه را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات جعبه کف خواب گالوانیزه به ترانکینگ کف خواب وصل می گردد.

هنگامی که می خواهیم جعبه کف خواب را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع کف خواب در محاسبات جهت کار گذاشتن در کف و سرامیک را در نظر بگیریم.

جعبه کف خواب در عرض های 22در 22 سانت و ارتفاع 8 سانت تولید می گردد.در انواع درب استیل براق و درب آلومینیومی آج دار تولید می گردد.

جعبه کف خواب گالوانیزه

پارامترهای مهم در انتخاب جعبه کف خواب

  • عرض جعبه کف خواب به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع جعبه کف خواب به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول جعبه کف خواب به سانتیمتر
  • ضخامت ورق جعبه کف خواب
  • نوع درب استیل یا آلومینیومی

جهت اتصالات جعبه کف خواب به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب جعبه به هم از رابط جعبه استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات جعبه کف خواب می تواند به چهارراهی جعبه ، سه راهی جعبه ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده جعبه ، قطعه اتصال دهنده جعبه و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید جعبه کف خواب کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 27 دی 1398