پریز کف خواب استیل

پریز کف خواب استیل

Floor box trunking steel

پریز کف خواب برق از ورق گالوانیزه به همراه درب استیل تولید می گردد. جعبه پریز کف خواب برق بصورت چهار ماژول تولید می گردد. از کاربری پریز کف خواب برق استیل می توان به استفاده در کف جهت کار گذاشتن پریز برق شبکه و تلفن در پروژه های صنعتی اداری ، کارخانجات و محیط هایی که جهت جلوگیری از کابل کشی در کف و دیواره ها از پریز کف خواب برق استیل استفاده میشود.

جهت تولید پریز کف خواب از متریال استیل و  در ضخامت های 1.5 میل الی 2 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع پریز کف خواب و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید جعبه استیل را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات پریز کف خواب استیل به ترانکینگ پریز کف خواب برق وصل می گردد.

هنگامی که می خواهیم پریز کف خواب را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع پریز کف خواب در محاسبات جهت کار گذاشتن در پریز کف و سرامیک را در نظر بگیریم.

پریز کف خواب در عرض های 22در 22 سانت و ارتفاع 8 سانت تولید می گردد و در انواع درب استیل براق و درب آلومینیومی آج دار تولید می گردد.

جعبه کف خواب گالوانیزه - کف خواب برق استیل‎

پارامترهای مهم در انتخاب پریز کف خواب

  • عرض پریز کف خواب به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع پریز کف خواب به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول پریز کف خواب به سانتیمتر
  • ضخامت ورق پریز کف خواب
  • نوع درب استیل یا آلومینیومی

جهت اتصالات پریز کف خواب به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب جعبه به هم از رابط جعبه استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات پریز کف خواب می تواند به چهارراهی جعبه ، سه راهی جعبه ، جعبه پریز کف خواب ، مسدود کننده جعبه ، قطعه اتصال دهنده جعبه و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید پریز کف خواب کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 27 دی 1398