پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

سینی کابل عرض 15 سانت

سینی کابل عرض 15 سانت

سینی کابل عرض 15 سانت

15cm wide cable tray

سینی کابل عرض 15 سانت از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ سینی کابل گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. سینی کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید سینی کابل گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بدون پانچ تولید می گردد.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سینی کابل های گالوانیزه در 15 سانت و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

سینی کابل عرض 15 سانت

نحوه انتخاب سینی کابل عرض 15 سانت

سینی کابل عرض 15 سانت مناسب مقدار کابل با عرض حداکثر 8 سانت می باشد. . مثلا جهت 8 عدد کابلی که قطر هر کدام 1 سانتیمتر است و در کنار هم در کف سینی قرار می گیرد می توان از سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر استفاده نمود.

اگر در سینی کابل قرار است کابل ها بر روی هم قرار گیرد و محدودیت تداخل نویز و یا گرما ندارید می توانید با افزایش ارتفاع سینی کابل ، عرض آن را کاهش دهید. سینی کابل گالوانیزه در عرض های 15 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 و 6 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد.

معمولا می توان در سفارش سینی کابل های درب دار جهت کاهش هزینه خرید ، درب سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه 15 سانت ضخامت 1.5 میلیمتر می توان درب را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود.

در سینی های درب دار می توان درب را به وسیله کلمپ کمربندی و یا پیچ و مهره به خود سینی محکم نمود. وزن سینی کابل عرض 15 سانت با ورق 0.7 میلیمتر و ارتفاع 4 سانت برابر با 1.3 کیلوگرم در هر متر برای خود سینی و 0.8 کیلوگرم برای هر متر درب سینی می باشد.

آیتم های مهم در انتخاب سینی کابل 15 سانت

  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق درب سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

معمولا سینی کابل های گالوانیزه کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی کابل پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

سینی کابل عرض 15 سانت

اتصالات سینی کابل عرض 15 سانت

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل گالوانیزه می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سینی کابل 15 سانت کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان این شرکت آمادگی جهت مشاوره در انتخاب نوع سینی کابل و همچنین متریال سینی با توجه به شرایط محیطی نصب و همپنین متره و برآورد پروژه ها را دارا می باشند.

تلفن تماس 41805555-021

مقالات


اطلاعات تماس