سینی برق گالوانیزه

سینی برق گالوانیزه

Galvanized cable tray

سینی برق گالوانیزه از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ سینی برق گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری سینی برق از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. سینی برق های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید سینی برق گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بدون پانچ تولید می گردد.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سینی برق های گالوانیزه در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی برق را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

سینی برق گالوانیزه

نحوه انتخاب سینی برق

جهت انتخاب بهتر سینی برق گالوانیزه می بایست حجم کلی کابل ها مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف سینی قرار می گیرد می توان از سینی برق با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

سینی برق گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش سینی برق های درب دار جهت کاهش هزینه خرید ، درب سینی برق را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود .

برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان درب را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود. در سینی های درب دار می توان درب را به وسیله کلمپ کمربندی و یا پیچ و مهره به خود سینی محکم نمود.

جدول ابعاد و وزن سینی برق گالوانیزه کاسپین
عرض سینی برقضخامت ورق سینی برقطول سینی برقارتفاع سینی برقوزن هر متر سینی برقوزن هر متر درب سینی برق
سینی برق عرض 10 سانتی متر0.7 میلیمتر2 متر4 سانت1.3 کیلوگرم0.8 کیلوگرم
سینی برق عرض 15 سانتی متر0.8 میلیمتر2 متر4 سانت1.8 کیلوگرم1.2 کیلوگرم
سینی برق عرض 20 سانتی متر0.9 میلیمتر2 متر4 سانت2.5 کیلوگرم1.7 کیلوگرم
سینی برق عرض 25 سانتی متر1 میلیمتر2 متر5 سانت3.3 کیلوگرم2.3 کیلوگرم
سینی برق عرض 30 سانتی متر1.25 میلیمتر2 متر5 سانت4.7 کیلوگرم3.5 کیلوگرم
سینی برق عرض 40 سانتی متر1.5 میلیمتر2 متر6 سانت6.8 کیلوگرم5.3 کیلوگرم
سینی برق عرض 50 سانتی متر1.5 میلیمتر2 متر6 سانت8.3 کیلوگرم6.6 کیلوگرم
سینی برق عرض 60 سانتی متر2 میلیمتر2 متر8 سانت13.7 کیلوگرم10.5 کیلوگرم

آیتم های مهم در انتخاب سینی برق گالوانیزه

  • عرض سینی برق گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی برق به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی برق به متر
  • ضخامت ورق سینی برق
  • ضخامت ورق درب سینی برق
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی برق
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

سینی برق گالوانیزه

معمولا سینی برق های گالوانیزه کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی برق نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی برق پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی برق به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی برق گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی برق را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات سینی برق گالوانیزه

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل گالوانیزه می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی برق ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی برق ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سینی برق گالوانیزه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 19 تیر 1398