سه راهی سینی کابل

سه راهی سینی کابل

Cable tray horizontal tee

سه راهی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. سه راهی سینی کابل جهت اتصال سه سینی کابل در زوایای 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت دیواری و کفی سینی کابل تولید می گردد.

جهت تولید سه راهی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود.

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات سه به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سه راهی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سه راهی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

سه راهی سینی کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا سه راهی برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

و در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش سه راهی سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، سه راهی  را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

سه راهی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب سه راهی سینی کابل

  • ارتفاع سه راهی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه سه راهی سینی درجه
  • ضخامت ورق سه راهی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا سه راهی سینی های کابل کاسپین در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سه راهی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از سه راهی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سه راهی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات سه راهی سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سه راهی سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سه راهی  را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به سه راهی داخلی ، سه راهی ، سه راهی خارجی، ، سه راهی سینی ، سه راهی سینی ، تبدیل راهی سینی ، سه راهی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سه راهی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 7 دی 1398