پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

بهترین قیمت ترانکینگ فلزی؛ خرید از شرکت صنعتی

بهترین قیمت ترانکینگ فلزی؛ خرید از شرکت صنعتی

برای بسیاری از پیمانکاران و افرادی که پروژه های کابل کشی وسیع در مجموعه های مختلف را بر عهده دارند همواره قیمت ترانکینگ فلزی اهمیت دارد. این قطعات زمانی استفاده می‌شوند که شما می‌خواهید یک پروژه کابل کشی را در کف سازه اجرا کنید. البته نمونه های پلیمری یا پلاستیکی این قطعات نیز وجود دارند که برای سیم کشی و کابل کشی های دیواری استفاده می‌شود.

تفاوت این قطعات بگونه ای است که قابلیت نصب پریز و کلید دارند و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود و اینکه چه تعداد به انشعابات احتیاج دارید از پریزهای مختلف استفاده کنید. اما در مجموعه های صنعتی برای کابل کشی های شبکه ای از ترانکینگ دفنی یا کف استفاده می‌شود.

لذا میتوان یک شبکه کاملا ایمن و ایده آلی را بوجود آورد. از آنجایی که قیمت این قطعات همواره مورد سوال قرار می‌گیرد در ادامه سعی میکنیم جزئیاتی در مورد عوامل موثر بر قیمت ارائه دهیم. در مجموع آنچه که اهمیت دارد این است که خریداران بتوانند یک محصول با کیفیت، استاندارد و با قیمت مناسب را برای پروژه های مختلف خود استفاده کنند.

قیمت ترانکینگ فلزی (ترانکینگ گالوانیزه )

قیمت ترانکینگ فلزی (ترانکینگ گالوانیزه )

ترانکینگ گالوانیزه کف خواب محصول دیگری است که برای کابل های برق طراحی و ساخته می‌شود. این قطعات ساخته شده از ورق فولادی هستند که مقاومت مکانیکی بالایی دارند. بنابراین اعمال نیرو و فشار روی آنها نمی تواند آسیبی را به کابل های درون محفظه وارد کند.

در کنار آن از یک پوشش گالوانیزه گرم برخوردار هستند که باعث می‌شود محفظه ترانکینگ در فضای مرطوب کف دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود. در پروژه های کابل کشی معیار اصلی نظم و جدا نگه داشتن کابل‌ها از تنشهای محیطی است.

بنابر این محفظه های فلزی به خوبی میتوانند این المان های مذکور را فراهم کنند. البته ما باید تمام اصول مرتبط با نصب را نیز رعایت کنیم. در حال حاضر قیمت ترانکینگ فلزی کف خواب از نوع گالوانیزه در پایان پروژه بر اساس متراژ شاخه‌ها و وسعت شبکه تعیین می‌شود.

قیمت ترانکینگ فلزی پارتیشن دار

برخی از ترانکینگ های فلزی دارای پارتیشن هستند. در صورتی که از ترانکینگ فلزی کف خواب استفاده می‌کنید بهتر است نمونه های پارتیشن دار انتخاب شوند. چرا که این لوازم باعث تفکیک کابل کشی می‌شوند و شما می‌توانید با نظم بالا کابل هایی که از لحاظ قطر یا ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند را در یک بخش پارتیشن قرار دهید.

هدف مهمی که برای نصب پارتیشن در داخل ترانکینگ دنبال می‌شود هدایت کابل های همنام و با ویژگی های ساختاری مشابه و جدا کردن آنها با کابل های با ساختار گوناگون میباشد. در فرایند ساخت ترانکینگ‌ها مدل های بدون پارتیشن نیز وجود دارد که در برخی پروژه های خاص استفاده می‌شود. اما نمونه های ترانکینگ پارتیشن دار گزینه ایده آلی محسوب می‌شود. باز هم قیمت ترانکینگ فلزی پارتیشن دار با نمونه های ساده تفاوت دارد.

قیمت ترانکینگ فلزی پارتیشن دار

قیمت ترانکینگ فلزی کف خواب و دیواری

در حال حاضر دو نوع کاربری برای ترانکینگ‌ها وجود دارد یا آنها را برای سطح کف استفاده میکنند یا نمونه های دیگری از آن تولید شده است که به عنوان ترانکینگ پلاستیکی دیواری می‌باشند. هر یک از اینها از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت دارد.

قیمت ترانکینگ فلزی کف خواب در قیاس با نمونه های پلاستیکی دیواری بالاتر است. پس ما نمیتوانیم از یک ترانکینگ هم برای کابل کشی کف هم ناحیه دیوار استفاده کنیم. چراکه این دو از لحاظ متریال و مواد اولیه و همچنین المان های فنی تفاوت دارند.

قیمت ترانکینگ فلزی شبکه

همانطور که تاکید شد قیمت ترانکینگ فلزی اگرچه بر اساس متراژ و طول شاخه ثابت است. اما آنچه که باعث نوسان قیمت می‌شود وسعت پروژه می‌باشد. در بسیاری از محیطهای با مساحت بالا لازم است یک شبکه به نسبت پیچیده و حرفه ای را احداث کنیم.

در چنین شرایطی ما نیاز به قطعات و اتصالات مختلفی داریم که هرکدام در یک موقعیت مناسب استفاده می‌شوند. طبیعتا هرچقدر وسعت پروژه بیشتر باشد لازم است تعداد شاخه های ترانکینگ بیشتر و همچنین اتصالات متنوع تر استفاده شود. پس برای تعیین قیمت ترانکینگ فلزی مراحل نصب همچنین شمار قطعات نیز برای برآورد هزینه موثر است.

قیمت ترانکینگ فلزی شبکه

قطعات و اتصالات مورد استفاده در احداث شبکه ترانکینگ کف

اتصالات مختلفی برای احداث شبکه ترانکینگ دفنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعات شامل زانوها، سه راهی‌ها و حتی قطعات متقاطع یا چهارراه‌ها نیز می‌شوند. از این اتصالات برای تغییر جهت شاخه های ترانکینگ به کار گرفته خواهد شد. هدف مهم احداث یک شبکه کابل کشی ایمن است.

در کف سازه شمار اتصالات با یکدیگر فرق دارد. در برخی مواقع ممکن است تعداد زانوها بسیار بیشتر از سه راهی‌ها باشد. برعکس این موضوع نیز ممکن است اتفاق بیفتد. پس قیمت ترانکینگ فلزی ملاک نیست چرا که ما باید به خرید اتصالات نیز بپردازیم.

جعبه پریز برق در ترانکینگ

برای برآورد هزینه‌ها در کنار ثبت قیمت ترانکینگ فلزی، جعبه پریزها نیز در اولویت قرار دارند. معمولا برای ترانکینگ های کف تعداد زیادی جعبه پریز قرار می‌گیرد تا امکان بهره برداری و گرفتن جریان از کف و سازه میسر باشد. تعداد جعبه پریزها بستگی به المان های مختلف و نیاز مجموعه دارد. به همین دلیل در لیست هزینه‌ها معمولا در کنار ارزیابی قیمت ترانکینگ فلزی، جعبه پریز و اتصالات آنها نیز قرار دارد.

استفاده از درپوش ترانکینگ برای افزایش امنیت کابل کشی

درپوش‌ها نیز از قطعات اصلی در شبکه های مشتمل بر ترانکینگ هستند. این درپوش‌ها یک محفظه کاملا ایزوله و بسته را برای کابل های داخلی ایجاد میکنند. در نتیجه در بازه های زمانی بلندمدت نباید نگران امنیت کابل کشی های ناحیه کف باشید.

در نقاط مختلف میتوان با کار گذاشتن جعبه پریز‌ها باعث انشعاب گیری از کف سازه شد. حتما باید برای دیگر نقاط ترانکینگ از درپوش‌ها استفاده کنیم که هیچ گونه تهدیدی برای کابل های کف نباشد. جنس این درپوش‌ها نیز از ورق گالوانیزه شده است. لذا بهترین کارایی را خواهند داشت.

فروش تجهیزات مرتبط با کابل کشی در شرکت پتروکاسپین

شرکت پتروکاسپین نمونه های مختلفی از انواع ترانکینگ کف، دیواری و دیگر قطعات مشابه مانند انواع داکت‌ها را در سایزبندی های گوناگون به فروش می‌رساند. این محصولات کاملا استاندارد هستند و براساس معیارهای تعیین شده در سازمان های بین المللی ساخته شده اند.

در نتیجه بهترین قطعات برای مسیرهای مختلف سیم و کابل برق هستند. برای خرید این تجهیزات پشتیبانی کابل با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات دقیقی در مورد جزئیات فنی و همچنین قیمت آنها به دست آورید.
جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


اطلاعات تماس