ترانکینگ گالوانیزه گرم

ترانکینگ گالوانیزه گرم

Hot dip Galvanized trunking

ترانکینگ گالوانیزه گرم از ورق گالوانیزه گرم گرم و با توجه نوع جنس ورق مورد نیاز جهت کانال کشی ترانکینگ تولید می گردد. ترانکینگ به دو صورت دیواری و کفی تولید می گردد. ترانکینگ در واقع همان سینی کابل ولی در سایت های محدود جهت کابل کشی در کف و دیوار استفاده می شود. ترانکینگ بصورت بدون پانچ و درب دار تولید می گردد. از مهم ترین موارد در انتخاب ترانکینگ گالوانیزه گرم تعداد پارتیشن یا محفظه داخل ترانکینگ است که به وسیله دیوایدر از جنس خود ترانکینگ از هم جدا می شود.

جهت تولید ترانکینگ گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ترانکینگ گالوانیزه و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ترانکینگ گالوانیزه گرم را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات ترانکینگ گالوانیزه به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

هنگامی که می خواهیم ترانکینگ گالوانیزه را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت با ورق 1.5 میلیمتر با دو محفظه

ترانکینگ گالوانیزه در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 2 الی 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش ترانکینگ گالوانیزه گرم جهت افزایش مقاومت نصب ، لبه ترانکینگ را بصورت 6 خم انتخاب نمود.

ترانکینگ گالوانیزه گرم‎

پارامترهای مهم در انتخاب ترانکینگ گالوانیزه گرم

  • عرض ترانکینگ گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ترانکینگ گالوانیزه به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول ترانکینگ گالوانیزه به سانتیمتر
  • ضخامت ورق ترانکینگ گالوانیزه
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن ترانکینگ

جهت اتصالات ترانکینگ به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ترانکینگ به هم از رابط ترانکینگ استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ترانکینگ گالوانیزه می تواند به چهارراهی ترانکینگ ، سه راهی ترانکینگ ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده ترانکینگ ، قطعه اتصال دهنده ترانکینگ و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ترانکینگ گالوانیزه گرم کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 12 دی 1398