ترانکینگ گالوانیزه کف خواب

ترانکینگ گالوانیزه کف خواب

Hot dip Galvanized trunking

ترانکینگ گالوانیزه کف خواب از ورق گالوانیزه گرم و با توجه نوع جنس ورق مورد نیاز جهت کانال کشی ترانکینگ تولید می گردد. ترانکینگ به دو صورت دیواری و کفی تولید می گردد. ترانکینگ در واقع همان سینی کابل ولی در سایت های محدود جهت کابل کشی در کف و دیوار استفاده می شود. ترانکینگ بصورت بدون پانچ و درب دار تولید می گردد. از مهم ترین موارد در انتخاب ترانکینگ گالوانیزه کف خواب تعداد پارتیشن یا محفظه داخل ترانکینگ است که به وسیله دیوایدر از جنس خود ترانکینگ از هم جدا می شود.

جهت تولید ترانکینگ کف خواب از ورق گالوانیزه گرم و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ترانکینگ گالوانیزه کف خواب و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ترانکینگ گالوانیزه گرم را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات ترانکینگ کف خواب به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

هنگامی که می خواهیم ترانکینگ گالوانیزه کف خواب را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت با ورق 1.5 میلیمتر با دو محفظه

ترانکینگ گالوانیزه گرم در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 2 الی 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش ترانکینگ گالوانیزه گرم جهت افزایش مقاومت نصب ، لبه ترانکینگ را بصورت 6 خم انتخاب نمود.

ترانکینگ گالوانیزه کف خواب‎

پارامترهای مهم در انتخاب ترانکینگ گالوانیزه کف خواب

  • عرض ترانکینگ کف خواب به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ترانکینگ کف خواب به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول ترانکینگ کف خواب به سانتیمتر
  • ضخامت ورق ترانکینگ کف خواب
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن ترانکینگ

جهت اتصالات ترانکینگ به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ترانکینگ به هم از رابط ترانکینگ استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ترانکینگ گالوانیزه کف خواب می تواند به چهارراهی ترانکینگ ، سه راهی ترانکینگ ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده ترانکینگ ، قطعه اتصال دهنده ترانکینگ و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ترانکینگ گالوانیزه کف خواب کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 27 دی 1398