ترانکینگ کفی سه محفظه ای

ترانکینگ کفی سه محفظه ای

Floor cable trunking 3 partition

ترانکینگ کفی سه محفظه ای از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع جنس ورق مورد نیاز جهت کانال کشی ترانکینگ کفی سه محفظه ای  تولید می گردد. ترانکینگ در واقع همان سینی کابل ولی در سایت های محدود جهت کابل کشی در دیوار استفاده می شود. ترانکینگ بصورت بدون پانچ و درب دار تولید می گردد. از مهم ترین موارد در انتخاب ترانکینگ کفی سه محفظه ای  تعداد پارتیشن یا محفظه داخل ترانکینگ است که به وسیله دیوایدر از جنس خود ترانکینگ از هم جدا می شود.

جهت تولید ترانکینگ سه محفظه ای  از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ترانکینگ سه محفظه ای  و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ترانکینگ گالوانیزه را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات آن به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

هنگامی که می خواهیم ترانکینگ سه محفظه ای  را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت با ورق 1.5 میلیمتر با دو محفظه

ترانکینگ کفی سه محفظه ای  در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 2 الی 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش ترانکینگ کفی سه محفظه ای  جهت افزایش مقاومت نصب ، لبه ترانکینگ را بصورت 6 خم انتخاب نمود. .

ترانکینگ پارتیشن دار - ترانکینگ کفی سه محفظه ای

پارامترهای مهم در انتخاب ترانکینگ کفی سه محفظه ای

  • عرض ترانکینگ سه محفظه ای به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ترانکینگ سه محفظه ای به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول ترانکینگ سه محفظه ای به سانتیمتر
  • ضخامت ورق ترانکینگ سه محفظه ای
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن ترانکینگ سه محفظه ای
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

جهت اتصالات ترانکینگ کفی سه محفظه ای  به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ترانکینگ به هم از رابط ترانکینگ استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ترانکینگ سه محفظه ای  می تواند به چهارراهی ترانکینگ ، سه راهی ترانکینگ ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده ترانکینگ ، قطعه اتصال دهنده ترانکینگ و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ترانکینگ کفی سه محفظه ای  کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 27 دی 1398