ترانکینگ فلزی شبکه

ترانکینگ فلزی شبکه

Network cable trunking

ترانکینگ فلزی شبکه از ورق گالوانیزه شبکه گرم یا سرد و با توجه نوع جنس ورق مورد نیاز جهت کانال کشی ترانکینگ تولید می گردد. ترانکینگ به دو صورت دیواری و کفی تولید می گردد. ترانکینگ در واقع همان سینی کابل ولی در سایت های محدود جهت کابل کشی در کف و دیوار استفاده می شود. ترانکینگ بصورت بدون پانچ و درب دار تولید می گردد. از مهم ترین موارد در انتخاب ترانکینگ فلزی تعداد پارتیشن یا محفظه داخل ترانکینگ است که به وسیله دیوایدر از جنس خود ترانکینگ از هم جدا می شود.

جهت تولید ترانکینگ فلزی شبکه از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ترانکینگ فلزی شبکه و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ترانکینگ فلزی شبکه را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

اتصالات ترانکینگ فلزی شبکه به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

هنگامی که می خواهیم ترانکینگ فلزی را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت با ورق 1.5 میلیمتر با دو محفظه

ترانکینگ فلزی در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 2 الی 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش ترانکینگ فلزی جهت افزایش مقاومت نصب ، لبه ترانکینگ را بصورت 6 خم انتخاب نمود.

ترانکینگ پارتیشن دار

پارامترهای مهم در انتخاب ترانکینگ فلزی شبکه

  • عرض ترانکینگ فلزی به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ترانکینگ فلزی به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول ترانکینگ فلزی به سانتیمتر
  • ضخامت ورق ترانکینگ فلزی
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن ترانکینگ
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

جهت اتصالات ترانکینگ به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ترانکینگ به هم از رابط ترانکینگ استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ترانکینگ فلزی شبکه می تواند به چهارراهی ترانکینگ ، سه راهی ترانکینگ ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده ترانکینگ ، قطعه اتصال دهنده ترانکینگ و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ترانکینگ فلزی شبکه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 13 دی 1398