باکس ترانکینگ پریز

باکس ترانکینگ پریز

Duct trunking

باکس ترانکینگ پریز از upvc  و با توجه نوع جنس ورق مورد نیاز جهت کانال کشی ترانکینگ تولید می گردد. باکس ترانکینگ در واقع همان سینی کابل ولی در سایت های محدود جهت کابل کشی در دیوار استفاده می شود. ترانکینگ بصورت بدون پانچ و درب دار تولید می گردد. از مهم ترین موارد در انتخاب ترانکینگ کفی تعداد پارتیشن یا محفظه داخل ترانکینگ است که به وسیله دیوایدر از جنس خود ترانکینگ از هم جدا می شود.

جهت تولید باکس ترانکینگ از upvc  و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع باکس ترانکینگ و اتصالات مربوطه در سایزها و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید باکس ترانکینگ پریز را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

باکس ترانکینگ به وسیله پیچ و مهره به هم اتصال پیدا می کنند.

هنگامی که می خواهیم باکس ترانکینگ را انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت با ورق 1.5 میلیمتر با دو محفظه

ترانکینگ کفی در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 2 الی 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش ترانکینگ کفی جهت افزایش مقاومت نصب ، لبه ترانکینگ را بصورت 6 خم انتخاب نمود.

باکس ترانکینگ پریز‎

پارامترهای مهم در انتخاب باکس ترانکینگ

  • عرض باکس ترانکینگ به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع باکس ترانکینگ به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول باکس ترانکینگ به سانتیمتر
  • ضخامت ورق باکس ترانکینگ
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن باکس ترانکینگ

جهت اتصالات ترانکینگ کفی به همدیگر و کانال کشی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ترانکینگ به هم از رابط ترانکینگ استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ترانیکینگ ها را به هم اتصال داد .

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ترانکینگ کفی می تواند به چهارراهی ترانکینگ ، سه راهی ترانکینگ ، جعبه کف خواب ، مسدود کننده ترانکینگ ، قطعه اتصال دهنده ترانکینگ و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید باکس ترانکینگ کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 27 دی 1398