نگهدارنده سینی کابل

نگهدارنده سینی کابل

Cable tray support

نگهدارنده سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نگهدارنده سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نگهدارنده دیواری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید نگهدارنده سینی کابل از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نگهدارنده سینی کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نگهدارنده دیواری سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب نگهدارنده سینی کابل

جهت انتخاب بهتر نگهدارنده سینی کابل می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف نگهدارنده دیواری سینی قرار می گیرد می توان از نگهدارنده دیواری سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

نگهدارنده سینی کابل گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب نگهدارنده سینی کابل کابل گالوانیزه سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

نگهدارنده سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب نگهدارنده سینی کابل

  • عرض نگهدارنده سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نگهدارنده سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق نگهدارنده سینی کابل

اتصالات نگهدارنده سینی گالوانیزه

معمولا نگهدارنده سینی کابل کاسپین بصورت نگهدارنده دیواری سینی دیواری و نگهدارنده دیواری سینی آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات نگهدارنده دیواری سینی گالوانیزه به همدیگر و نگهدارنده دیواری سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نگهدارنده دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد از نگهدارنده دیواری سینی های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نگهدارنده دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نگهدارنده سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398