ساپورت سینی برق

ساپورت سینی برق

Electrical tray support

ساپورت سینی برق از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت سینی برق از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت دیواری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت سینی برق از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت سینی برق در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت دیواری سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت سینی برق

جهت انتخاب بهتر ساپورت سینی برق می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت دیواری سینی قرار می گیرد می توان از ساپورت دیواری سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت سینی برق گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

راد ساپورت سقفی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت سینی برق

  • عرض ساپورت سینی برق گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت سینی برق به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت سینی برق

اتصالات ساپورت دیواری سینی گالوانیزه

معمولا ساپورت دیواری سینی های کاسپین بصورت ساپورت سینی برق دیواری و ساپورت سینی آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات ساپورت دیواری سینی گالوانیزه به همدیگر و ساپورت دیواری سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد از ساپورت دیواری سینی های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت سینی برق کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398