ساپورت سقفی سینی کابل

ساپورت سقفی سینی کابل

Roof cable tray support

ساپورت سقفی سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت سقفی سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت سقفی سینی کابل کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت سقفی سینی کابل از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت سقفی سینی کابل های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت سقفی سینی کابل کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت سقفی سینی کابل

جهت انتخاب بهتر ساپورت سقفی سینی کابل می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت سقفی سینی کابل قرار می گیرد می توان از ساپورت سقفی سینی کابل کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت سقفی سینی کابل کابل گالوانیزه سرد می توان به سقفی بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

راد ساپورت سقفی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت سقفی سینی کابل

  • عرض ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت سقفی سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت سقفی سینی کابل

اتصالات ساپورت سقفی سینی

معمولا ساپورت سقفی سینی کابل های کاسپین بصورت ساپورت سقفی سینی کابل سقفی و ساپورت سقفی سینی کابل آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات ساپورت سقفی سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و ساپورت سقفی سینی کابل کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت سقفی سینی کابل کابل گالوانیزه سرد از ساپورت سقفی سینی کابل های سقفی و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت سقفی سینی کابل کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت سقفی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398