ساپورت زمینی سینی

ساپورت زمینی سینی

Ground tray support

ساپورت زمینی سینی از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت زمینی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت زمینی سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت زمینی از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت زمینی سینی های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت زمینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت زمینی سینی

جهت انتخاب بهتر ساپورت زمینی سینی می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت زمینی قرار می گیرد می توان از ساپورت زمینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت زمینی سینی گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت زمینی کابل گالوانیزه سرد می توان به زمینی بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

ساپورت زمینی سینی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت زمینی

  • عرض ساپورت زمینی گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت زمینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت زمینی

اتصالات ساپورت زمینی

معمولا ساپورت زمینی کاسپین بصورت ساپورت زمینی و ساپورت زمینی آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات ساپورت زمینی سینی گالوانیزه به همدیگر و ساپورت زمینی سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت زمینی سینی کابل گالوانیزه سرد از ساپورت زمینی سینی های زمینی و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت زمینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت زمینی سینی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398