ساپورت آویز سینی

ساپورت آویز سینی

Roof tray support

ساپورت آویز سینی از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت آویز سینی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت آویز سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت آویز سینی از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت آویز سینی های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت آویز سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت آویز سینی

جهت انتخاب بهتر ساپورت آویز می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت آویز قرار می گیرد می توان از ساپورت آویز سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت آویز سینی گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت آویز سینی کابل گالوانیزه سرد می توان به آویز بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

ساپورت آویز سینی

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت آویز سینی

  • عرض ساپورت آویز گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت آویز به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت آویز

معمولا ساپورت آویز سینی های کاسپین بصورت ساپورت آویز سینی آویز و ساپورت آویز سینی آویز آویز تولید می گردد.

جهت اتصالات ساپورت آویز سینی گالوانیزه به همدیگر و ساپورت آویز سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ساپورت آویز سینی کابل گالوانیزه سرد از ساپورت آویز سینی های آویز و آویز آویز استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت آویز سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت آویز سینی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398