ریل سینی کابل

ریل سینی کابل

Cable tray rail

ریل سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ریل سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ریل دیواری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ریل سینی کابل از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ریل سینی کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ریل دیواری سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ریل سینی کابل

جهت انتخاب بهتر ریل سینی کابل می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ریل دیواری سینی قرار می گیرد می توان از ریل دیواری سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ریل سینی کابل گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ریل سینی کابل کابل گالوانیزه سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

راد ساپورت سقفی

آیتم های مهم در انتخاب ریل سینی کابل

  • عرض ریل سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ریل سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ریل سینی کابل

اتصالات ریل سینی گالوانیزه

معمولا ریل سینی کابل کاسپین بصورت ریل دیواری سینی دیواری و ریل دیواری سینی آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات ریل دیواری سینی گالوانیزه به همدیگر و ریل دیواری سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب ریل دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد از ریل دیواری سینی های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ریل دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ریل سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398