براکت سینی گالوانیزه

براکت سینی گالوانیزه

Galvanized tray bracket

براکت سینی گالوانیزه از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ براکت سینی گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری براکت سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید براکت سینی گالوانیزه از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع براکت سینی های گالوانیزه در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید براکت سینی را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب براکت سینی گالوانیزه

جهت انتخاب بهتر براکت سینی گالوانیزه می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف براکت سینی قرار می گیرد می توان از براکت سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

براکت سینی گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب براکت سینی کابل گالوانیزه سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

نگهدارنده سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب براکت سینی گالوانیزه

  • عرض براکت سینی گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع براکت سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق براکت سینی

اتصالات براکت سینی

معمولا براکت سینی های گالوانیزه کاسپین بصورت براکت سینی دیواری و براکت سینی آویز سقفی تولید می گردد.

جهت اتصالات براکت سینی گالوانیزه به همدیگر و براکت سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب براکت سینی کابل گالوانیزه سرد از براکت سینی های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان براکت سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید براکت سینی گالوانیزه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دی 1398