سینی کابل چهار خم

سینی کابل چهار خم

Galvanized cable tray

سینی کابل چهار خم از ورق فولادی فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ سینی کابل چهار خم از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض چهار متر استفاده و جهت خمکاری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. سینی کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید سینی کابل چهار خم از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بچهارن پانچ تولید می گردد.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سینی کابل های چهار خم در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب سینی کابل چهار خم

جهت انتخاب بهتر سینی کابل چهار خم می بایست حجم کلی کابل ها مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف سینی قرار می گیرد می توان از سینی کابل با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

سینی کابل چهار خم در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد.

معمولا می توان در سفارش سینی کابل های درب دار جهت کاهش هزینه خرید ، درب سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل چهار خم عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان درب را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود. در سینی های درب دار می توان درب را به وسیله کلمپ کمربندی و یا پیچ و مهره به خود سینی محکم نمود.

سینی کابل چهار خم

جدول ابعاد و وزن سینی کابل چهارخم
عرض سینی کابل چهار خمضخامت ورق سینی کابل چهار خمطول سینی کابل چهار خمارتفاع سینی کابل چهار خموزن هر متر سینی کابل چهار خموزن هر متر درب سینی کابل چهار خم
سینی کابل عرض 10 سانتی متر0.7 میلیمتر2 متر4 سانت1.3 کیلوگرم0.8 کیلوگرم
سینی کابل عرض 15 سانتی متر0.8 میلیمتر2 متر4 سانت1.7 کیلوگرم1.2 کیلوگرم
سینی کابل عرض 20 سانتی متر0.9 میلیمتر2 متر4 سانت2.4 کیلوگرم1.7 کیلوگرم
سینی کابل عرض 25 سانتی متر1 میلیمتر2 متر5 سانت3.3 کیلوگرم2.3 کیلوگرم
سینی کابل عرض 30 سانتی متر1.25 میلیمتر2 متر5 سانت4.6 کیلوگرم3.5 کیلوگرم
سینی کابل عرض 40 سانتی متر1.5 میلیمتر2 متر6 سانت6.53 کیلوگرم5.3 کیلوگرم
سینی کابل عرض 50 سانتی متر1.5 میلیمتر2 متر6 سانت8.0 کیلوگرم6.6 کیلوگرم
سینی کابل عرض 60 سانتی متر2 میلیمتر2 متر8 سانت12.9 کیلوگرم10.5 کیلوگرم

 

سینی کابل چهار خم

بدلیل مصرف کمتر ورق در سینی کابل چهار خم ، به همین علت هزینه و قیمت سینی کابل چهار خم از سینی کابل 6 خم کمتر می باشد.

آیتم های مهم در انتخاب سینی کابل چهار خم

  • عرض سینی کابل چهار خم به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق درب سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع ورق سرد یا ورق گرم

معمولا سینی کابل های چهار خم کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی کابل پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل چهار خم به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل چهار خم از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل چهار خم را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات سینی چهار خم

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل چهار خم می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سینی کابل چهار خم کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

caspiansini19
در تاریخ 5 اردیبهشت 1398