دیوایدر سینی کابل

دیوایدر سینی کابل

Cable tray divider

دیوایدر سینی کابل یا جداکننده سینی کابل از متعلقات سینی کابل بوده که به جهت جداسازی یک یا چند ردیف از کابل ها در سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوایدر سینی کابل معمولا از جنس همان ورق و ضخامت سینی کابل تولید می گردد و بصورت پیچ و مهره یا به وسیله جوش به سینی کابل متصل می گردد.

جهت تولید دیوایدر سینی کابل برق  از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بدون پانچ تولید می گردد.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع دیوایدر سینی درب دار در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید دیوایدر سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

دیوایدر سینی کابل در ارتفاع های 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 15 و 20 سانتیمتر و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش دیوایدر سینی درب دار جهت کاهش هزینه خرید ، دیوایدر سینی را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان دیوایدر را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود.

دیوایدر سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب دیوایدر سینی کابل

  • عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق دیوایدر سینی
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن دیوایدر سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

معمولا دیوایدر سینی کابل درب دار کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از دیوایدر سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه و دیوایدر سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت آسیب ندیدن کابل های سینی کابل معمولا لبه بالایی دیوایدر سینی کابل بصورت یک خم 180 درجه ای به داخل بر میگردد.

انواع دیوایدر سینی کابل

دیوایدر جوش شده سینی کابل ، دیوایدر پیچ شده سینی کابل ، دیوایدر خم فابریک سینی کابل

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید دیوایدر سینی درب دار کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 5 دسامبر 2019