کاور کلمپ سینی

کاور کلمپ سینی

Tray cover clamp

کاور کلمپ سینی از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت سوراخ کاری کاور کلمپ سینی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی استفاده و جهت خمکاری بست درپوش سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. کاور کلمپ سینی کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید کاور کلمپ سینی از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع کاور کلمپ سینی در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید بست درپوش سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

بست کمربندی نردبان کابل |‌بست درپوش سینی کابل

کاور کلمپ سینی عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 10 و 15 سانتیمتری تولید می گردد.

معمولا می توان در سفارش کاور کلمپ سینی های جهت کاهش هزینه خرید ، کاور کلمپ سینی  را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان کاور کلمپ سینی را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود.

آیتم های مهم در انتخاب کاور کلمپ سینی

  • عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق بست درپوش سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

جهت اتصالات سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات کاور کلمپ سینی

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل بست درپوش دار می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید کاور کلمپ سینی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 8 دی 1398