چهار راهی سینی کابل

چهار راهی سینی کابل

Cable tray horizontal cross

چهار راهی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. چهار راهی سینی کابل جهت اتصال چهار سینی کابل در زوایای 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت دیواری و کفی سینی کابل تولید می گردد.

جهت تولید چهار راهی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات چهار به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع چهار راهی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید چهار راهی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

چهار راهی که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا چهار راهی برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

چهار راهی سینی کابل در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش چهار راهی  جهت افزایش مقاومت نصب ، چهار راهی سینی کابل را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

چهار راهی سینی کابلپارامترهای مهم در انتخاب چهار راهی سینی کابل

  • ارتفاع چهار راهی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه چهار راهی سینی درجه
  • ضخامت ورق چهار راهی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا چهار راهی سینی های کابل کاسپین در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط چهار راهی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از چهار راهی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه چهار راهی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات چهار راهی سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب چهار راهی  از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان چهار راهی  را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به چهاری داخلی ، چهار راهی ، چهاری خارجی،  چهار عمودی ، سه راهی راهی سینی ، چهارراهی راهی ، چهار راهی سینی ، تبدیل راهی سینی ، چهار راهی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید چهار راهی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398