سه راه سینی کابل

سه راه سینی کابل

Cable tray horizontal tee

سه راه سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. سه راه سینی کابل جهت اتصال سه سینی کابل در زوایای 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت دیواری و کفی سینی کابل تولید می گردد.

جهت تولید سه راه سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات سه به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سه راه سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سه راه سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

سه راه سینی کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا سه راه سینی کابل برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش سه راه سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، سه راه سینی را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

سه راهی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب سه راه سینی کابل

  • ارتفاع سه راه سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه سه راه سینی درجه
  • ضخامت ورق سه راه سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا سه راه سینی های کابل کاسپین در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سه راه سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از سه راه سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سه راه باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات سه راه سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سه راه سینی از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سه راه سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به سه راه داخلی ، سه راه ، سه راه خارجی، ، سه راه سینی ، سه راه سینی ، تبدیل راه سینی ، سه راه به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سه راه سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 29 دسامبر 2019