ساپورت سینی کابل

ساپورت سینی کابل

Cable tray support

ساپورت سینی کابل سقفی از ورق فولادی فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت سینی کابل سقفی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود..

جهت تولید ساپورت سینی کابل سقفی از ورق گالوانیزه گرم و یا ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نگدارنده سینی کابل های سقفی در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب نگدارنده سینی کابل

جهت انتخاب ساپورت سینی کابل می بایست شرایط نصب آن را در نظر گرفت به این معنی که اگر از سقف آویز می باشد. وزن سینی و کابل ها چقدر می باشد.

ساپورت سقفی سینی کابل در طول های 1 متری تولید می گردد و به وسیله راد های گالوانیزه تمام رزوه با رول بولت به سقف نصب می گردد.

به وسیله ساپورت های آویز از سقف به وسیله رول بولت انکربولت به سقف نصب می گردد. که با توجه به وزن کابل می توان در فاصله های مختلف از هم ساپورت های سقفی را نصب نمود.

معمولا ساپورت های سقفی از سی چنل گالوانیزه گرم عرض 41در 41 میلیمتر و ضخامت ورق 2 میل استفاده می شود و به عرض سینی برش خورده و به وسیله دو عدد راد تمام رزوه گالوانیزه از سقف آویزان می گردد. همچنین از پایه ساپورت های دیواری هم می توان به عنوان ساپورت کمکی در بعضی نقاط که دیوار و یا قسمت محکمی در اطراف سینی کابل در دسترس باشد استفاده نمود.

ساپورت سینی کابلآیتم های مهم در انتخاب سینی کابل سقفی

  • عرض سینی کابل سقفی به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق درب سینی کابل
  • فاصله بین پله های سینی کابل
  • نوع ورق سرد یا گرم

معمولا سینی کابل های سقفی کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی کابل سقفی استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل سقفی به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل سقفی از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل سقفی را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات ساپورت سینی کابل

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات ساپورت سینی کابل سقفی می تواند به سی ریل یا سی چنل زیر سینی ، راد تمام رزوه گالوانیزه ، مهره گالوانیزه ، واشر گالوانیزه تخت و خورشیدی و فنری ، قطعه لاستیکی عایق الکتریسیته ، رول بولت ، انکربولت و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت  سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 8 دی 1398