پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

زانو سینی کابل 90 درجه

زانو سینی کابل 90 درجه

زانو سینی کابل 90 درجه

Cable tray bend 90 degree

زانو سینی کابل 90 درجه  از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو سینی کابل 90 درجه جهت اتصال دو سینی کابل در زاویه 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به سه صورت زانو خارجی و داخلی سینی کابل و زانو افقی سینی کابل 90 درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو سینی کابل 90 درجه از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع زانو سینی کابل  در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو سینی کابل را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو سینی کابل 90 درجه که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو سینی کابل 90 درجه برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

و در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو سینی کابل را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

زانو خارجی سینی کابل | زانو سینی کابل 90 درجه

پارامترهای مهم در انتخاب زانو سینی کابل 90 درجه

  • ارتفاع زانو سینی کابل 90 درجه به سانتی متر یا میلیمتر
  • نوع سینی خارجی یا داخلی یا افقی
  • ضخامت ورق زانو سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو سینی کابل کاسپین در زوایای 15  ، 45 ، 75 ، 90 ، 110 درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو خارجی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو خارجی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو خارجی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو سینی کابل 90 درجه به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو خارجی سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو خارجی سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی خارجی سینی کابل 90 درجه ، زانو داخلی 90 درجه ، زانوی خارجی 45 درجه ،  زانو داخلی 45 درجه  ، سه راهی سینی ، چهارراهی سینی ، زانو 45 سینی ، تبدیل سینی ، زانو تبدیل به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید زانو سینی کابل 90 درجه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

مقالات


اطلاعات تماس