زانو داخلی سینی کابل

زانو داخلی سینی کابل

Cable tray internal bend

زانو داخلی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو داخلی سینی کابل جهت اتصال دو سینی کابل در زوایای 45 و 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت زانو 45 درجه داخلی سینی کابل کامل و زانو داخلی سینی کابل 90 درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو داخلی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع زانو داخلی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو داخلی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو داخلی سینی کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو داخلی  برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

زانو داخلی در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو داخلی جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو داخلی  را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

زانو داخلی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب زانو داخلی سینی کابل

  • ارتفاع زانو داخلی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه زانو داخلی سینی درجه
  • ضخامت ورق زانو داخلی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو داخلی سینی های کابل کاسپین در زوایای 15  ، 45 ، 75 ، 90 ، 110 درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو داخلی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو داخلی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو داخلی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو داخلی به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو داخلی  از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو داخلی  را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی داخلی ، زانو داخلی ، زانوی خارجی،  زانو داخلی ، سه راهی داخلی سینی ، چهارراهی داخلی ، زانو داخلی سینی ، تبدیل داخلی سینی ، زانو داخلی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید زانو داخلی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398