زانو خارجی سینی کابل

زانو خارجی سینی کابل

Cable tray external bend

زانو خارجی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو خارجی سینی کابل جهت اتصال دو سینی کابل در زوایای 45 و 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت زانو 45 درجه خارجی سینی کابل کامل و زانو خارجی سینی کابل 90 درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو خارجی از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع زانو خارجی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو خارجی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو خارجی سینی کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو خارجی سینی کابل برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

زانو خارجی  در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو خارجی  جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو خارجی سینی را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود. .

زانو خارجی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب زانو خارجی سینی کابل

  • ارتفاع زانو خارجی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه زانو خارجی سینی درجه
  • ضخامت ورق زانو خارجی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو خارجی سینی های کابل کاسپین در زوایای 15  ، 45 ، 75 ، 90 ، 110 درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو خارجی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو خارجی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو خارجی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو خارجی به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو خارجی سینی از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو خارجی  را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی خارجی ، زانو خارجی ، زانوی خارجی،  زانو خارجی ، سه راهی خارجی سینی ، چهارراهی خارجی ، زانو خارجی سینی ، تبدیل خارجی سینی ، زانو خارجی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید زانو خارجی سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398