زانو افقی سینی کابل

زانو افقی سینی کابل

Cable tray horizontal bend

زانو افقی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. زانو افقی سینی کابل جهت اتصال دو سینی کابل در زوایای 45 و 90 درجه  به هم استفاده می شود. که به دو صورت زانو 45 درجه افقی سینی کابل کامل و زانو افقی سینی کابل 90 درجه تولید می گردد.

جهت تولید زانو افقی سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

پس از پانچ و خمکاری ورق گالوانیزه به وسیله جوشکاری قطعات زانو به هم وصل می شود.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع زانو افقی سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید زانو افقی سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد.

زانو سینی کابل به وسیله پیچ و مهره کله قارچی به سینی اتصال پیدا میکند.

زانو افقی سینی کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا زانو افقی سینی کابل برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

زانو سینی کابل در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش زانو سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، زانو افقی سینی کابل را از ورق ضخیم تر از خود سینی انتخاب نمود.

زانو افقی سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب زانو افقی سینی کابل

  • ارتفاع زانو افقی سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • زاویه زانو افقی سینی درجه
  • ضخامت ورق زانو افقی سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا زانو افقی سینی های کابل کاسپین در زوایای 15  ، 45 ، 75 ، 90 ، 110 درجه تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط زانو افقی سینی انتقال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از زانو افقی سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه زانو افقی باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات زانو سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب زانو سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان زانو افقی سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی داخلی ، زانو افقی ، زانوی خارجی،  زانو عمودی ، سه راهی افقی سینی ، چهارراهی افقی ، زانو افقی سینی ، تبدیل افقی سینی ، زانو افقی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید زانو سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398