درپوش سینی کابل

درپوش سینی کابل

Electrical Cable tray cover

درپوش سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت سوراخ کاری درپوش سینی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری درپوش سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. درپوش سینی کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید درپوش سینی از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بدون پانچ تولید می گردد.

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع سینی کابل های درپوش دار در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

سینی کابل درپوش دار در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش سینی کابل های درپوش دار جهت کاهش هزینه خرید ، درپوش سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود .

برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان درپوش را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود. در سینی های درپوش دار می توان درپوش را به وسیله کلمپ کمربندی و یا پیچ و مهره به خود سینی محکم نمود.

سینی کابل بدون پانچ | درپوش سینی کابل

جدول ابعاد و وزن سینی کابل درپوش دار کاسپین
عرض درپوش سینی کابلضخامت ورق درپوش سینی کابلطول درپوش سینی کابلارتفاع لبه درپوش سینی کابلوزن هر متر درپوش سینی کابل
تبدیل سینی عرض 10 سانتی متر0.7 میلیمتر2 متر2 سانت0.7 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 15 سانتی متر0.8 میلیمتر2 متر2 سانت1.1 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 20 سانتی متر0.8 میلیمتر2 متر2 سانت1.6 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 25 سانتی متر0.8 میلیمتر2 متر2 سانت2.1 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 30 سانتی متر1 میلیمتر2 متر2 سانت3.3 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 40 سانتی متر1.25 میلیمتر2 متر3 سانت5.1 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 50 سانتی متر1.25 میلیمتر2 متر3 سانت6.2 کیلوگرم
تبدیل سینی عرض 60 سانتی متر1.5 میلیمتر2 متر3 سانت9.7 کیلوگرم

 

استاندارد تولید سینی کابل درپوش دار بر اساس استاندارد  DIN EN 10327 می باشد.

آیتم های مهم در انتخاب درپوش سینی کابل

  • عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق درپوش سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

معمولا سینی کابل های درپوش دار کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی کابل پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات سینی کابل درپوش دار

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل درپوش دار می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید درپوش سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 7 دی 1398