بغل بند سینی کابل

بغل بند سینی کابل

Electric joint tray

بغل بند سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. بغل بند سینی کابل جهت اتصال دو سینی کابل به هم استفاده می شود. که به دو صورت بغل بند سینی کابل کامل و بغل بند سینی کابل ساده تولید می گردد.
جهت تولید بغل بند سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و سرد و در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .
شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع بغل بند سینی های کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید بغل بند سینی کابل را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره به سینی اتصال پیدا میکند.
بغل بند سینی که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا بغل بند سینی کابل برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت
بغل بند سینی در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 10 الی 50 سانتی تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش بغل بند سینی کابل جهت افزایش مقاومت نصب ، بغل بند سینی کابل را از ورق ضخیم تر از خود بغل بند انتخاب نمود.

بغل بند سینی کابل

پارامترهای مهم در انتخاب بغل بند سینی کابل

  • ارتفاع بغل بند سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول بغل بند سینی به سانتیمتر
  • ضخامت ورق بغل بند سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا بغل بند سینی های کابل کاسپین در طول های 10 ، 12 ، 15 ، 18 ، 20 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد. زمانی که سینی هایی که قرار است توسط بغل بند سینی اتصال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از بغل بند سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه بغل بند باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات بغل بند سینی کابل به همدیگر و سینی کشی سینی کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب بغل بند سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان بغل بند سینی کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل می تواند به زانوی داخلی بغل بند ، زانوی خارجی بغل بند ، سه راهی بغل بند سینی ، چهارراهی بغل بند ، بغل بند سینی ، تبدیل بغل بند سینی ، تبدیل بغل بند به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید بغل بند سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 2 دی 1398