بست سینی کابل

بست سینی کابل

Clamp cable tray

بست سینی کابل از ورق فولادی فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت نصب سینی کابل بر روی پایه های ساپورت در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت تولید بست سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و یا ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع بست و متعلقات سینی کابل های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید انواع بست سینی کابل بر اساس نقشه را در ابعاد های مختلف دارا می باشد.

نحوه انتخاب بست سینی کابل

جهت انتخاب بهتر بست سینی می بایست شرایط نصب و محل استفاده سینی بررسی و نوع ساپورت قابل نصب را نیز در نظر گرفت.

سینی کابل سقفی به وسیله ساپورت های آویز از سقف به وسیله رول بولت انکربولت به سقف نصب می گردد. که با توجه به وزن کابل می توان در فاصله های مختلف از هم ساپورت های سقفی را نصب نمود.

معمولا ساپورت های سقفی از سی چنل گالوانیزه گرم عرض 41در 41 میلیمتر و ضخامت ورق 2 میل استفاده می شود و به عرض سینی برش خورده و به وسیله دو عدد راد تمام رزوه گالوانیزه از سقف آویزان می گردد.

همچنین از پایه ساپورت های دیواری هم می توان به عنوان ساپورت کمکی در بعضی نقاط که دیوار و یا قسمت محکمی در اطراف سینی کابل در دسترس باشد استفاده نمود.

بست کمربندی نردبان کابل |‌بست درپوش سینی کابل - بست سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب بست سینی کابل

  • عرض سینی کابل به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق بست سینی کابل
  • نوع ساپورت سقفی یا آویز
  • وزن سینی کابل
  • نوع ورق سرد یا گرم
  • نوع دائمی یا قابل تغغیر بودن محل نصب سینی کابل

معمولا سینی کابل های کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از سینی کابل استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل سقفی را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سینی کابل سقفی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 8 دی 1398