بست درپوش سینی کابل

بست درپوش سینی کابل

Electrical Cable tray cover clamp

بست درپوش سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت سوراخ کاری بست درپوش سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی استفاده و جهت خمکاری بست درپوش سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. بست درپوش سینی کابل کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید بست درپوش از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع بست درپوش سینی کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید بست درپوش را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

بست درپوش سینی کابل عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 10 و 15 سانتیمتری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش بست درپوش  جهت کاهش هزینه خرید ، بست درپوش سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . برای مثال در زمان سفارش سینی کابل گالوانیزه عرض 50 ضخامت 1.5 میلیمتر می توان بست درپوش را با ورق ضخامت 1.25 میلیمتر انتخاب شود.

بست کمربندی نردبان کابل |‌بست درپوش سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب بست درپوش سینی کابل

  • عرض سینی کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق بست درپوش سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

جهت اتصالات سینی کابل گالوانیزه به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات سینی کابل بست درپوش دار

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل بست درپوش دار می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید بست درپوش سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 7 دی 1398