اتصال سینی به نردبان کابل

اتصال سینی به نردبان کابل

Cable tray joint ladder

اتصال سینی به نردبان کابل از ورق گالوانیزه گرم یا سرد و با توجه نوع ورق سینی کابل تولید می گردد. اتصال سینی به نردبان جهت اتصال سینی به نردبان کابل به هم استفاده می شود. که به دو صورت اتصال سینی به نردبان کابل کامل و اتصال سینی به نردبان بغل بند تولید می گردد.

جهت تولید اتصال سینی به نردبان از ورق گالوانیزه گرو و سرد و  در ضخامت های 1 میل الی 1.5 میل استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع اتصال سینی های به نردبان کابل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید اتصال سینی را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. به وسیله پیچ و مهره به سینی اتصال پیدا میکند.

اتصال سینی به نردبان کابل که انتخاب می کنیم می بایست اندازه عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا اتصال سینی به نردبان برای سینی عرض 30 سانت و ارتفاع 4 سانت

در عرض های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و در طول های 10 الی 50 سانتی تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش اتصال سینی به نردبان جهت افزایش مقاومت نصب ، اتصال سینی به نردبان کابل را از ورق ضخیم تر از خود اتصال انتخاب نمود.

اتصال سینی به نردبانپارامترهای مهم در انتخاب اتصال سینی به نردبان کابل

  • عرض اتصال سینی به نردبان کابل به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع اتصال سینی به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول اتصال سینی به سانتیمتر
  • ضخامت ورق اتصال سینی
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن اتصال سینی
  • نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم

معمولا اتصال سینی های به نردبان کابل کاسپین در طول های 10 ، 12 ، 15 ، 18 ، 20 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد. زمانی که سینی هایی که قرار است توسط اتصال سینی اتصال پیدا کنند شود دارای گرما هستند از اتصال سینی پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ های متعدد در بدنه اتصال باعث گردش هوا و خنک ماندن سینی ها می گردد.

جهت اتصالات اتصال سینی به نردبان به همدیگر و سینی کشی سینی به نردبان کابل نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب اتصال سینی به نردبان از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان اتصال سینی به نردبان کابل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی به نردبان کابل می تواند به زانوی داخلی اتصال ، زانوی خارجی اتصال ، سه راهی اتصال سینی ، چهارراهی اتصال ، اتصال سینی ، تبدیل اتصال سینی ، تبدیل اتصال به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید اتصال سینی به نردبان کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

 

کاسپین سینی
در تاریخ 6 دی 1398