نگهدارنده نردبان کابل

نگهدارنده نردبان کابل

Cable ladder support

نگهدارنده نردبان کابل سقفی از ورق فولادی فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نگهدارنده نردبان کابل سقفی از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نردبان کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود..

جهت تولید نگهدارنده نردبان کابل سقفی از ورق گالوانیزه گرم و یا ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نگدارنده نردبان کابل های سقفی در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نردبان کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب نگدارنده نردبان کابل

جهت انتخاب نگهدارنده نردبان کابل می بایست شرایط نصب آن را در نظر گرفت به این معنی که اگر از سقف آویز می باشد. وزن نردبان و کابل ها چقدر می باشد.

نگهدارنده سقفی نردبان کابل در طول های 1 متری تولید می گردد و به وسیله راد های گالوانیزه تمام رزوه با رول بولت به سقف نصب می گردد.

نگهدارنده نردبان کابل به وسیله ساپورت های آویز از سقف به وسیله رول بولت انکربولت به سقف نصب می گردد. که با توجه به وزن کابل می توان در فاصله های مختلف از هم ساپورت های سقفی را نصب نمود.

معمولا ساپورت های سقفی از سی چنل گالوانیزه گرم عرض 41در 41 میلیمتر و ضخامت ورق 2 میل استفاده می شود و به عرض نردبان برش خورده و به وسیله دو عدد راد تمام رزوه گالوانیزه از سقف آویزان می گردد. همچنین از پایه ساپورت های دیواری هم می توان به عنوان ساپورت کمکی در بعضی نقاط که دیوار و یا قسمت محکمی در اطراف نردبان کابل در دسترس باشد استفاده نمود.

نگهدارنده نردبان کابل

آیتم های مهم در انتخاب نردبان کابل سقفی

  • عرض نردبان کابل سقفی به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول نردبان کابل به متر
  • ضخامت ورق نردبان کابل
  • ضخامت ورق درب نردبان کابل
  • فاصله بین پله های نردبان کابل
  • نوع ورق سرد یا گرم

معمولا نردبان کابل های سقفی کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط نردبان کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از نردبان کابل سقفی استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه نردبان باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات نردبان کابل سقفی به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان کابل سقفی از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان کابل سقفی را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات نگهدارنده نردبان کابل

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات نگهدارنده نردبان کابل سقفی می تواند به سی ریل یا سی چنل زیر نردبان ، راد تمام رزوه گالوانیزه ، مهره گالوانیزه ، واشر گالوانیزه تخت و خورشیدی و فنری ، قطعه لاستیکی عایق الکتریسیته ، رول بولت ، انکربولت و  پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نگهدارنده  نردبان کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 24 آذر 1398