پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

نردبان کابل گالوانیزه

نردبان کابل گالوانیزه

نردبان کابل گالوانیزه

Galvanized cable ladder

نردبان کابل گالوانیزه از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نردبان کابل گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نردبان کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. نردبان کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید نردبان کابل گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نردبان کابل های گالوانیزه در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نردبان کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نردبان کابل گالوانیزه

نحوه انتخاب نردبان کابل گالوانیزه

جهت انتخاب بهتر نردبان کابل گالوانیزه می بایست حجم کلی کابل ها مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف نردبان قرار می گیرد می توان از نردبان کابل با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

نردبان کابل گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد.

از موارد مهم در انتخاب نردبان کابل گالوانیزه می توان به فاصله بین پله ها اشاره نمود که می بایست در زمان سفارش به وزن کلی کابل توجه نمود. همچنین با در نظر گرفتن درب نردبان کابل نیز می توان این نوع نردبان را در محیط های باز نیز استفاده نمود.

جدول ابعاد و وزن نردبان کابل گالوانیزه کاسپین
عرض نردبان کابل ضخامت ورق نردبان کابل فاصله پله نردبان کابل ارتفاع نردبان کابل وزن هر متر نردبان کابل وزن هر متر درب نردبان کابل
نردبان کابل عرض 10 سانتی متر 1 میلیمتر 30 سانت 6 سانت 1.5 کیلوگرم 1.1 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 15 سانتی متر 1 میلیمتر 30 سانت 6 سانت 1.8 کیلوگرم 1.4 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 20 سانتی متر 1 میلیمتر 35 سانت 6 سانت 2.2 کیلوگرم 1.7 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 25 سانتی متر 1 میلیمتر 35 سانت 6 سانت 2.9 کیلوگرم 2.3 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 30 سانتی متر 1.25 میلیمتر 40 سانت 6 سانت 3.8 کیلوگرم 3.5 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 40 سانتی متر 1.5 میلیمتر 40 سانت 6 سانت 4.5 کیلوگرم 5.3 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 50 سانتی متر 1.5 میلیمتر 50 سانت 8 سانت 4.8 کیلوگرم 6.6 کیلوگرم
نردبان کابل عرض 60 سانتی متر 2 میلیمتر 50 سانت 8 سانت 5.9 کیلوگرم 10.5 کیلوگرم

نردبان کابل گالوانیزه

آیتم های مهم در انتخاب نردبان کابل گالوانیزه

  • عرض نردبان کابل گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول نردبان کابل به متر
  • ضخامت ورق نردبان کابل
  • ضخامت ورق درب نردبان کابل
  • فاصله بین پله های نردبان کابل گالوانیزه
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

معمولا نردبان کابل های گالوانیزه کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط نردبان کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از نردبان کابل گالوانیزه استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه نردبان باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات نردبان کابل گالوانیزه به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات نردبان گالوانیزه

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات نردبان کابل گالوانیزه می تواند به زانوی داخلی نردبان ، زانوی خارجی نردبان ، سه راهی نردبان کابل ، چهارراهی نردبان ، رابط نردبان ، تبدیل نردبان کابل ، تبدیل نردبان به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نردبان کابل گالوانیزه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

 

مقالات


اطلاعات تماس