نردبان سینی کابل

نردبان سینی کابل

Tray cable ladder

نردبان سینی کابل یا رابط نردبان سینی کابل است که در مواقعی استفاده می شود که بخواهیم نردبان را به سینی کابل ارتباط دهیم. این رابط نردبان سینی کابل با دارا بودن لولا های متعدد در قسمت زانو و یا رابط های متحرک این امکان را به طراح می دهد که با توجه به زوایای مورد نظر و دلخواه نردبان را تنظیم و سپس بوسیله پیچ های لولا ثابت نگه دارد.

همچنین از موارد استفاده نردبان کابل متحرک می توان به زمانی اشاره نمود که زانوهای ثابت نردبان ، زاویه مورد نظر را برای ما پوشش نمی دهد . معمولا از زانوهای نردبان کابل متحرک می توان از زاویه های 10 درجه الی 180 درجه استفاده نمود.

نردبان سینی کابل از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نردبان سینی کابل از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نردبان کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. نردبان کابل های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید نردبان سینی کابل از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نردبان سینی کابل های ثابت و متحرک در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نردبان کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نردبان سینی کابل

نحوه انتخاب نردبان سینی کابل

جهت انتخاب بهتر نردبان سینی می بایست حجم کلی کابل ها مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف نردبان قرار می گیرد می توان از نردبان کابل با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

آیتم های مهم در انتخاب رابط نردبان سینی

  • عرض نردبان و سینی کابل به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق نردبان کابل
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم
  • زاویه قرار گیری سینی نسبت به نردبان
  • نوع ثابت و متحرک رابط نردبان سینی کابل

معمولا نردبان کابل های کاسپین در طول های 20 و 30 سانت تولید و عرضه می گردد.

جهت اتصالات نردبان کابل گالوانیزه به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان کابل گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان کابل گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات نردبان کابل گالوانیزه

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات نردبان کابل گالوانیزه می تواند به زانوی داخلی نردبان ، زانوی خارجی نردبان ، سه راهی نردبان کابل ، چهارراهی نردبان ، رابط نردبان ، تبدیل نردبان کابل ، تبدیل نردبان به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نردبان سینی کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 22 آذر 1398