نردبان برق گالوانیزه

نردبان برق گالوانیزه

Galvanized electric ladder

نردبان برق گالوانیزه از ورق فولادی گالوانیزه فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های برق کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ نردبان برق گالوانیزه از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری نردبان برق از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود. نردبان برق های کاسپین پایپ پس از تولید به وسیله تسمه بر روی پالت های چوبی قابل حمل توسط لیفتراک نصب می گردد.

جهت تولید نردبان برق گالوانیزه از ورق گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع نردبان برق های گالوانیزه در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید نردبان برق را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نردبان برق گالوانیزه

نحوه انتخاب نردبان برق گالوانیزه

جهت انتخاب بهتر نردبان گالوانیزه می بایست حجم کلی کابل های برق را مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابل که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف نردبان قرار می گیرد می توان از نردبان برق با عرض 15 سانتیمتر یا عرض 20 سانتیمتر استفاده نمود.

نردبان برق گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت و در شاخه های 2 و 3 متری تولید می گردد.

از موارد مهم در انتخاب نردبان گالوانیزه می توان به فاصله بین پله ها اشاره نمود که می بایست در زمان سفارش به وزن کلی برق توجه نمود. همچنین با در نظر گرفتن درب نردبان گالوانیزه نیز می توان این نوع نردبان را در محیط های باز نیز استفاده نمود.

جدول ابعاد و وزن نردبان برق گالوانیزه کاسپین
عرض نردبان برقضخامت ورق نردبان برقفاصله پله نردبان برقارتفاع نردبان برقوزن هر متر نردبان برقوزن هر متر درب نردبان برق
نردبان برق عرض 10 سانتی متر1 میلیمتر30 سانت6 سانت1.5 کیلوگرم1.1 کیلوگرم
نردبان برق عرض 15 سانتی متر1 میلیمتر30 سانت6 سانت1.8 کیلوگرم1.4 کیلوگرم
نردبان برق عرض 20 سانتی متر1 میلیمتر35 سانت6 سانت2.2 کیلوگرم1.7 کیلوگرم
نردبان برق عرض 25 سانتی متر1 میلیمتر35 سانت6 سانت2.9 کیلوگرم2.3 کیلوگرم
نردبان برق عرض 30 سانتی متر1.25 میلیمتر40 سانت6 سانت3.8 کیلوگرم3.5 کیلوگرم
نردبان برق عرض 40 سانتی متر1.5 میلیمتر40 سانت6 سانت4.5 کیلوگرم5.3 کیلوگرم
نردبان برق عرض 50 سانتی متر1.5 میلیمتر50 سانت8 سانت4.8 کیلوگرم6.6 کیلوگرم
نردبان برق عرض 60 سانتی متر2 میلیمتر50 سانت8 سانت5.9 کیلوگرم10.5 کیلوگرم

آیتم های مهم در انتخاب نردبان گالوانیزه

  • عرض نردبان گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان برق به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول نردبان برق به متر
  • ضخامت ورق نردبان برق
  • ضخامت ورق درب نردبان برق
  • فاصله بین پله های نردبان برق گالوانیزه
  • نوع گالوانیزه سرد یا گالوانیزه گرم

نردبان برق گالوانیزه

معمولا نردبان برق های گالوانیزه کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط نردبان برق نگهداری شود دارای گرمای برق هستند از نردبان برق گالوانیزه استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه نردبان باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات نردبان برق گالوانیزه به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان برق گالوانیزه از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان برق گالوانیزه را به سقف یا دیوار نصب نمود.

اتصالات نردبان برق گالوانیزه

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات نردبان برق گالوانیزه می تواند به زانوی داخلی نردبان ، زانوی خارجی نردبان ، سه راهی نردبان برق ، چهارراهی نردبان ، رابط نردبان ، تبدیل نردبان برق ، تبدیل نردبان به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید نردبان برق گالوانیزه کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 17 آذر 1398