بست کمربندی نردبان کابل

بست کمربندی نردبان کابل

Clamp cable ladder

بست کمربندی نردبان کابل از ورق فولادی فابریک یا گرم  تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت نصب نردبان کابل بر روی پایه های ساپورت در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت تولید بست کمربندی نردبان کابل از ورق گالوانیزه گرم و یا ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 0.8 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع بست و متعلقات نردبان کابل های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید انواع بست نردبان کابل بر اساس نقشه را در ابعاد های مختلف دارا می باشد.

نحوه انتخاب بست کمربندی نردبان کابل

جهت انتخاب بهتر بست نردبان کابل می بایست شرایط نصب و محل استفاده نردبان بررسی و نوع ساپورت قابل نصب را نیز در نظر گرفت.

نردبان کابل سقفی به وسیله ساپورت های آویز از سقف به وسیله رول بولت انکربولت به سقف نصب می گردد. که با توجه به وزن کابل می توان در فاصله های مختلف از هم ساپورت های سقفی را نصب نمود.

معمولا ساپورت های سقفی از سی چنل گالوانیزه گرم عرض 41در 41 میلیمتر و ضخامت ورق 2 میل استفاده می شود و به عرض نردبان برش خورده و به وسیله دو عدد راد تمام رزوه گالوانیزه از سقف آویزان می گردد. همچنین از پایه ساپورت های دیواری هم می توان به عنوان ساپورت کمکی در بعضی نقاط که دیوار و یا قسمت محکمی در اطراف نردبان کابل در دسترس باشد استفاده نمود.

بست کمربندی نردبان کابل

آیتم های مهم در انتخاب بست کمربندی نردبان کابل

  • عرض نردبان کابل به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع نردبان کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق بست نردبان کابل
  • نوع ساپورت سقفی یا آویز
  • وزن نردبان کابل
  • نوع ورق سرد یا گرم
  • نوع دائمی یا قابل تغیر بودن محل نصب نردبان کابل

معمولا نردبان کابل های کاسپین در طول های 2 متر و 3 متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط نردبان کابل نگهداری شود دارای گرمای کابل هستند از نردبان کابل استفاده می شود که با دارا بودن فضای باز در بدنه نردبان باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات نردبان کابل به همدیگر و نردبان کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب نردبان کابل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان نردبان کابل سقفی را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید بست کمربندی نردبان کابل کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 24 آذر 1398