پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

عوامل تأثیر گذار بر قیمت سینی کابل گالوانیزه

عوامل تأثیر گذار بر قیمت سینی کابل گالوانیزه

عوامل تأثیر گذار بر قیمت سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه به عنوان یکی از تجهیزات حمایتی و پشتیبانی انواع سیم و کابل های الکتریکی، توانسته است در بسیاری از سازه های گوناگون نقش پر رنگی داشته باشد. همان طور که می دانید خط انتقال برق موضوعی است که نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد و باید این عملیات سنگین و حساس را در بالاترین کیفیت و تحت استانداردهای ایمنی جهانی انجام داد زیرا جریان الکتریسیته برق جزو آن دسته از انرژی هایی است که در عین کارآمدی و مفید بودن می تواند بسیار خطرناک و خسارت بار نیز باشد.

بنابراین وجود یک پوشش فلزی مقاوم و همه جانبه، که قابلیت حفاظت از انواع تنش های خارجی داشته باشد، کاملاً احساس می شود. مسئله ی بعدی که به کرات مورد سوال شرکت ها و سازمان هایی که قصد خرید سینی کابل گالوانیزه دارند، موضوع برآورد هزینه و قیمت قطعات است.

پاسخ به این سوال جوانب مختلفی دارد زیرا قیمت سینی کابل گالوانیزه از قبل تعیین شده و ثابت است اما آنچه که سبب نوسان سینوسی یا به اصطلاح بالا و پایین شدن هزینه ها می شود، میزان پیچیدگی در پیاده سازی قطعات و نصب آن هاست. به بیان دیگر هر چقدر محدوده فضای پروژه بیش تر باشد به همان نسبت قطعات بیش تری لازم است و همین طور اگر از جنبه ی دیگری نگاه کنیم می توان گفت که هر چقدر شکل هندسی سازه پیچیده تر و زوایا و گوشه های بیش تری وجود داشته باشد به همان نسبت به انواع مختلف و زیادتری از اتصالات سینی کابل نیاز هست.

پس در نهایت همه ی این پارامتر ها در کنار یکدیگر مشخص کننده ی هزینه ها و قیمت سینی کابل گالوانیزه هستند.

قیمت سینی کابل گالوانیزه

متریال تشکیل دهنده ی سینی کابل گالوانیزه

امروزه سازه های متفاوتی در دست احداث است و همین تفاوت باعث شده است تا قطعات و تجهیزات مورد استفاده نیز متنوع باشند. سینی کابل گالوانیزه یکی از آن قطعاتی است که به وفور در سازه های گالوانیزه یافت می شود و بسته به شرایط پروژه و محل احداث، با متریال متفاوتی ساخته و تولید می شوند.

سینی کابل معمولا از فلزهای مقاوم در برابر خوردگی مانند فولاد کم کربن، فولاد ضد زنگ یا آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند و همین طور از پوشش هایی مانند روی یا اپوکسی نیز به عنوان یک ماده ضد خوردگی استفاده می شود. البته این تفاوت متریال تاثیر مستقیمی بر قیمت سینی کابل گالوانیزه دارد که با توجه به شرایط خریدار می توانند نسبت به تهیه ی هر یک اقدام کنند.

سینی کابل گالوانیزه از جنس استیل

سینی کابل گالوانیزه از جنس استیل یا فولاد با استفاده از یک فرآیند خاص به نام رول و یا roll formed ساخته و تولید می شوند و همین طور در طی آماده سازی و شکل دهی سینی ها نیز به جهت افزایش مقاومت مکانیکی محصول از پروسه ی اکستروژن بهره می گیرند.

یکی از مزیت های جنس استیل مقاومت بالا و در عین حال کم هزینه بودن آن است بنابراین اگر قیمت سینی کابل گالوانیزه برایتان در اولویت قرار دارد می توانید از این جنس استفاده کنید. البته معایبی مانند وزن زیاد و رسانایی الکتریکی کم نیز دارد که استفاده از این نوع متریال را شرایط سازه تعیین می کند.

نکته دیگری که شایان توجه است سرعت خوردگی می باشد که همگی بستگی به نوع پوشش فلز، ترکیب فولاد و شرایط محیط دارد بنابراین اگر می خواهید سینی کابل گالوانیزه شما حداکثر مقاومت را در برابر عوامل محیطی داشته باشد اطمینان حاصل کنید که تمام استانداردهای جهانی در گالوانیزه کردن فلز رعایت شده باشد.

قیمت سینی کابل گالوانیزه

چرا مدیریت کابل ها توسط سینی کابل گالوانیزه مهم است؟

وقتی صحبت از مدیریت گسترده ی کابل های برق می شود به معنای انداختن آن ها در زیر یک سطح نامشخص نیست و توقع داریم در این حالت سیم ها بدون مشکل باقی بمانند. در مدیریت صحیح، ساز و کارها و استانداردهایی وجود دارد که لازم است آن ها را بدون هیچگونه کم و کاستی رعایت کنیم.

استفاده از سینی کابل گالوانیزه این مورد را برای شما تضمین می کند که حداقل سیم ها پراکنده و نامنظم نخواهند شد و در یک محیط کاملاً دربسته نگهداری می شوند البته این بدان معنا نیست که دسترسی به سیم ها غیر ممکن شود، شما در هر زمانی که خواستید می توانید با برداشتن درپوش سینی کابل گالوانیزه به متعلقات آن دسترسی یابید.

یکی از مزیت هایی که در مورد این سینی ها وجود دارد، جلوگیری از هر گونه احتراق و آتش سوزی های احتمالی است. اگر کابل ها به دلیل عدم مدیریت به هم پیچیده شوند به دلیل حرارت بالایی که دارند ممکن است جرقه زده و آتش بگیرند.

در نتیجه  این سینی های کابل به دلیل حالت مشبکی که دارند امکان نصب کمربندی را فراهم میکند و این اقدام باعث می شود تا کابل ها در ردیف هایی یکسان کنار یکدیگر بدون مشکل قرار بگیرند.

قیمت سینی کابل گالوانیزه

چگونه می توان یک سینی کابل استاندارد تهیه کرد؟

واژه ی استاندارد درواقع به مجموعه ای از قوانین و پروتکل هایی اطلاق می شود که به صورت پیش فرض تعیین شده اند لذا برای هر محصولی که تولید می شود لازم است معیار ها و ویژگی های آن را با این قوانین بسنجند. سینی کابل گالوانیزه نیز از این قاعده مستثنی نیست و در طراحی و ساخت آن استانداردهایی وجود دارد که همگی در سراسر دنیا از آن تبعیت می کنند.

از طرف دیگر علاوه بر محصول نهایی که تولید آن مبتنی بر اصول از پیش برنامه ریزی شده است، نصب و راه اندازی آن نیز نیازمند رعایت تمام استانداردهای مختص خود است پس دو مقوله ی تولید قطعه و نصب آن همگی باید از ذره بین استانداردهای جهانی عبور کنند تا صلاحیت ورود به چرخه ی کار را داشته باشند.

شرکت پتروکاسپین در طی این سال ها همواره تلاش کرده است تا تولید سینی کابل گالوانیزه خود را هم تراز با شرکت های بزرگ بین المللی قرار دهد زیرا رقابت خاصیت نهفته و منحصر به فردی دارد که نتیجه آن پیشرفت و تلاش برای بهتر شدن است. بنابراین هدف این شرکت تنها و تنها یک جمله ی طلایی و کلیدی است و آن هم ” رضایت مشتری” می باشد.

جهت مشاوره و خرید سینی کابل گالوانیزه می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات سینی کابل و سایر محصولات پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

تماس جهت مشاوره و خرید سینی کابل گالوانیزه : 02141805555

مقالات


اطلاعات تماس