پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

 • info@pcp.ir
 • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

 • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

سینی کابل سوراخ دار و موارد استفاده از آن

سینی کابل سوراخ دار و موارد استفاده از آن

سینی کابل سوراخ دار و موارد استفاده از آن

سینی کابل سوراخ دار یکی از معروف ترین و پرکاربردترین انواع سینی کابل است. شرکت ما انواع مختلفی از سینی کابل را ارائه می دهد و سینی کابل سوراخ شده محصولی است که شما به راحتی می توانید از شرکت ما تهیه کنید پتروکاسپین، یکی از پیشروترین تولید کنندگان سینی کابل آماده همکاری می باشد تا محصولات خود را به صنایع مختلف ارائه دهد.

استفاده از سینی کابل به این دلیل است که به جابجایی سیمها از طریق کانالهای جداگانه کمک می کند که هدف آن دسترسی مستقیم به کابل ها و تعمیر یا نگهداری است.

سینی کابل سوراخ دار یک طراحی محکم با ویژگی های تعمیر و نگهداری سینی کابل آسان ، دسترسی ساده و با کیفیت و نصب بدون دردسر است که تقریباً در همه جا بدون هیچ گونه حفاری یا جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی از ساختاری مستحکم برخوردار است که توانایی آن را برای کنترل و نگهداری انواع کابل ها را تضمین می کند و جهت محافظت از کابل ها محصولی قابل اطمینان است و از تعداد زیادی کابل شبکه پشتیبانی می کند و باعث صرفه جویی در فضا ، با دوام بالا و ماندگاری بالا می شود. علاوه بر این ، ضد خوردگی ، ضد رطوبت و همچنین ضد آتش است.

سینی کابل سوراخ دار

هنگام خرید سینی کابل ، به نوع و کیفیت آن توجه کنید زیرا اگر سینی کابل از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد باعث آسیب رساندن به کابل ها و باعث آتش سوزی آنها می شود.

این نوع سینی کابل از آلومینیوم ، فولاد کم کربن و مواد فولادی کروم مطابق با اصول صنعتی استاندارد تعریف شده ساخته شده است. برای اطمینان از بالاترین سطح کیفیت کالا ، همیشه تولیدکنندگان معتمد و معتبر استاندارد ها را تضمین می کنند و همچنین خدمات پس از فروش را ارائه می دهند. شرکت ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان سینی کابل سوراخ دار با ده ها سال سابقه ، سینی کابل را با قیمت مناسب و همچنین اندازه های سفارشی مطابق با نیاز مشتری ارائه می دهد.

بنابراین ، اگر قصد خرید سینی کابل سوراخ دار را دارید می توانید با تماس با کارشناسان پتروکاسپین مشاوره دریافت کنید. سینی کابل سوراخ دار می تواند یک صفحه کاملاً پیوند دهنده با دهانه هایی از ورق پایه و ریل های جانبی برای نصب کابل های برق در کارخانه های صنعتی ، فروشگاه های بزرگ ، سالن های ورزشی ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

سینی کابل سوراخ دار

سینی کابل سوراخ دار باعث عبور جریان و تهویه هوا در محیط کابل ها و خنک شدن کابل ها می شود.
سینی کابل فولادی کمک بسیاری به کابل های سیم برق نسبت به سینی کابل شبکه جوش داده شده ارائه می دهند. سینی های کابل فلزی محکم با استفاده از ورق های فولادی ضد زنگ یا فولاد گالوانیزه تولید می شوند. سوراخ ها اغلب به صورت گرد ، مربع یا مثلث برای تهویه هوا ، در اندازه های مختلف دهانه و ضخامت صفحه هستند. سینی کابل سوراخ دار فولادی ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدگی برای مصارف مخابراتی در فضای باز نیز مناسب هستند.

سینی کابل برای کشیدن و نصب ساده کابل از یک نقطه به نقطه دیگر ساخته می شوند. الگوهای شکاف دار به گونه ای است که امکان برش و اتصال مستقیم در هر نقطه بدون سوراخکاری در محل را فراهم می کند. نوع طراحی سینی کابل اجازه می دهد تا ظرفیت پر کردن کابل بیشتر و چرخش در زانوهای سینی کابل ها به راحتی انجام شود.

ویژگی های سینی های کابل سوراخ دار

 • ساختار قوی برای حمل انواع کابل ها
 • سینی کابل سوراخ دار در پایین سوراخ هایی دارند تا تهویه کافی خطوط کابل را تأمین کنند.
 • ضد خوردگی ، آتش سوزی ، رطوبت به لطف پوشش گالوانیزه همراه با پوشش اپوکسی
 • پراکندگی عالی گرما
 • لبه ایمن و صاف خطوط کابل را از ابتدا محافظت می کند.
 • به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر اتصالات
 • نصب انعطاف پذیر ، آسان و سریع
 • تعمیر آسان و سریع
 • ساده در نگهداری
 • طول عمر طولانی

سینی کابل سوراخ دار

موارد استفاده از سینی سوراخ دار :

سینی کابل از حداکثر محافظت در برابر کابل ها برخوردار است ، اما نیاز به برش سینی یا استفاده از اتصالات برای ورود یا خروج کابل ها است. یک محافظ عالی و ایمن برای دسته ای از کابل ها شناخته می شود. سینی کابل سوراخ دار دارای تهویه به صورت شکاف هایی در قسمت زیر سینی است که به شما اجازه می دهد تا مقداری گردش هوا در اطراف کابل ها ، تخلیه آب وجود داشته و مقداری گرد و غبار درون سینی از آن ریخته شود.

سینی نردبان کابل و سینی های سوراخ دار ممکن است دارای پوشش و کاور برای محافظت از کابل ها در برابر سقوط اجسام ، گرد و غبار و آب باشد. کاور سینی هایی که در فضای باز استفاده می شود خیلی مقاوم هستند تا از سقوط آوار و یخ یا برف جلوگیری کنند. کابلهای برق بزرگی که درون سینی گذاشته می شوند ممکن است به پشتیبان و نگهدارنده قوی تری نیاز داشته باشند تا از فاصله بین هادی ها برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد سیم ها مراقبت شود. کابل های کوچکتر نیز می توانند در سینی های افقی بدون امنیت و پشتیبان قرار داده شوند.

برای حفظ و پشتیبانی از کابل های برق در تغییر ارتفاع یا جهت سینی ، تعداد زیادی اتصالات سینی کابل مخصوص با هر سبکی متصل می شوند. زانوهای های افقی یک سینی را در همان صفحه پایین سینی جهت می دهند و به صورت 30،45 و 90 درجه ساخته می شوند ، زانوهای داخلی و خارجی برای تغییر جهت عمود بر پایین سینی ایجاد می شوند.

این می تواند به اشکال مختلف از جمله سه راهی سینی کابل و چهار راهی سینی کابل باشد. برخی از زانو های قابل تنظیم برای نصب سینی در اطراف موانع یا در اطراف اشکال نامنظم مفید هستند. لوازم جانبی گیره ، پشتیبانی و اتصالات متفاوتی با سینی کابل استفاده می شود تا سیستم سینی کابل عملکرد کاملی ارائه دهد.

جهت مشاوره و خرید سینی کابل سوراخ دار می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

تماس جهت مشاوره و خرید سینی کابل : ۰۲۱۴۱۸۰۵

مقالات


اطلاعات تماس