پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • info@pcp.ir
  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

پتروکاسپین سابقه بیش از یک دهه در تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل

  • ۰۲۱-۸۸۳۲۸۸۶۲ | ۰۲۱-۴۱۸۰۵۵۵۵

شرکت های تولید کننده سینی کابل با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

شرکت های تولید کننده سینی کابل با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

شرکت های تولید کننده سینی کابل با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

عمدتا شرکت های تولید کننده سینی کابل به منظور ارتقا سطح کیفیت محصولات تولید خود، ملزم به رعایت استانداردهای موجود هستند. این شرکت ها با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا می توانند محصولات متنوعی را روانه بازار کنند تا به این ترتیب نیاز صنایع را به این تجهیزات برطرف سازند.

شرکت های تولید کننده سینی کابل امروزه با افزایش کاربرد این دسته از تجهیزات صنعتی، رو به افزایش هستند. تعداد این شرکت ها به گونه ای افزایش پیدا کرده که گاهی خرید سینی کابل را برای خریداران و صنعتگران با مشکل روبرو می کند. اما محصولات تمام این شرکت ها از کیفیت و دوام مناسبی برخوردار نبوده و اغلب شرکت های تولید کننده سینی کابل محصولات غیر استاندارد و بی کیفیتی را روانه بازار کرده اند. به همین دلیل شناسایی شرکت هایی که محصولات با کیفیت و با دوامی را به دست مشتری می رسانند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بزرگترین تولید کننده سینی کابل در جهان

پیش از آنکه به بررسی ویژگی های تولید کنندگان سینی کابل با کیفیت بپردازیم، بهتر است در ابتدا کمی با یکی از بزرگترین تولید کننده سینی کابل در جهان آشنا شویم. شرکت Grent از جمله بزرگ ترین شرکت های تولید کننده سینی کابل در جهان است که در سال ۲۰۰۲ تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید سینی کابل های با کیفیت در این مسیر قدم برداشته و امروزه به یکی از بزرگ ترین تولید کننده های نردبان و سینی کابل در جهان تبدیل شده است.

محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم هستند. اما شرکت های داخلی بزرگی نیز در کشور وجود دارند که محصولات با کیفیتی را روانه بازار می کنند. در ادامه به بیان ویژگی های یک تولید کننده موفق سینی کابل در ایران خواهیم پرداخت.

تولید کننده سینی کابل

ویژگی های تولید کننده سینی کابل با کیفیت کدام است؟

به طور کلی شرکت های تولید کننده سینی کابل به منظور افزایش کیفیت محصولات خود باید فناوری خود را به روز کنند. به طور کلی با پیشرفت علم و پیدایش تکنولوژی های جدید، امروزه محصولات جدید از نقص کمتری برخوردار هستند‌. به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در این شرکت ها سبب می شود که محصول به طور دائم تحت بررسی قرار گرفته و نا خالصی های آن کاهش پیدا کند‌ به این ترتیب کیفیت محصولات به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

اکثر شرکت های تولید کننده سینی کابل از چه متریالی استفاده می کنند؟

به طور کلی به منظور تولید سینی کابل و اتصالات آن ها، از مواد و متریال متنوعی استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به ورق های روغنی، ورق های سیاه و ورق های گالوانیزه اشاره کرد‌. اما در این بین سینی کابل گالوانیزه از کاربرد بیشتری برخوردار بوده و اکثر شرکت های تولید کننده سینی کابل، این ورق ها را به عنوان مواد سازنده سینی کابل ها انتخاب می کنند.

به منظور تولید سینی کابل گالوانیزه در ابتدا سطح ورق های فولادی مستحکم و یکپارچه را به طور کامل تمیز کرده تا سطح آن ها عاری از هرگونه آلودگی شود. در مرحله بعد حوضچه ای از فلز روی مذاب در دمای ۴۵۰ درجه سانتی گراد تهیه شده و ورق های فولادی را در آن غوطه ور کرده و پس از گذشت چند لحظه ورق ها را از حوضچه مورد نظر خارج می کنند.

دمای حوضچه به حدی بالا است که پیوند میان اتم های موجود در سطح ورقه فولادی ضعیف شده و اتم های فلز روی جایگزین آن ها می شوند. در واقع این دمای بالا سبب می شود تا شرایط واکنش پذیری فولاد و روی به خوبی فراهم گردد. بر حسب مدت زمانی که ورق فولادی در حمام فلز روی غوطه ور است، می توان میزان نفوذ فلز روی را تعیین کرد. عمدتا زمان غوطه وری را به گونه ای تنظیم می کنند تا عمق نفوذ فلز روی به ۷۵ میکرون رسد.

تولید کننده سینی کابل

چشم اندازه تولید کنندگان سینی کابل

نیاز امروزه صنایع به تجهیزات تاسیسات برقی ساختمان ها و صنایع سبب شده تا افق های روشنی برای شرکت های تولید کننده سینی کابل تداعی شود. به طور کلی در آینده ای نچندان دور این شرکت ها می توانند با ارتقاء کیفیت محصولات خود به خوبی نیاز صنایع را برطرف کرده و به سود دهی برسند. حتی شرکت های تولید کننده سینی کابل می توانند علاوه بر تولید این تجهیزات به تولید اتصالات سینی کابل و سایر تجهیزات وابسته به آن ها نیز بپردازند. تا به این ترتیب میزان سود دهی خود را بیشتر کرده و توانایی رقابت با شرکت های خارجی را نیز داشته باشند.

رعایت استاندارد توسط تولید کننده سینی کابل چه ضرورتی دارد؟

به طور کلی شرکت های تولید کننده سینی کابل باید استانداردهای مشخص تبعیت کنند. بر طبق این استاندارد ها، سینی کابل ها، اتصالات و تجهیزات مرتبط با آن ها از اندازه های مشخصی برخوردار هستند.

هر کدام از این تجهیزات دارای سطح مقطع و طول مشخصی بوده و عمدتا به صورت شاخه ای عرضه می گردند. در این استاندارد ها نحوه تولید سینی کابل مطابق با روش های روز دنیا ارائه شده از قبیل نحوه پانچ کردن سینی کابل، سایز و اندازه سطح مقطع، نحوه تولید اتصالات و لوازم جانبی سینی کابل و غیره ارائه شده است‌ تا به این ترتیب کیفیت محصولات افزایش پیدا کند.

تولید کننده سینی کابل

نحوه قیمت گذاری تولید کنندگان سینی کابل

شرکت های تولید کننده سینی کابل، عمدتا بر اساس پارامترهای گوناگونی اقدام به قیمت گذاری محصولات خود می کنند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش آبکاری سینی کابل

به طور کلی سینی کابل ها به دو روش آبکاری گرم و آبکاری گرم، گالوانیزه می شوند. عمدتا سینی کابل هایی که از طریق آبکاری سرد گالوانیزه می شوند، از قیمت و مقاومت کمتری نسبت سینی کابل گالوانیزه گرم برخوردار هستند.

متریال به کار رفته در سینی کابل

سینی کابل ها عمدتا با مواد گوناگونی از قبیل ورق های فولادی، ورق های روغنی، ورق های سیاه و حتی PVC ها تولید می شوند. به کار گیری هر یک از این مواد در ساختار سینی کابل ها باعث تفاوت قیمت آن ها می شود.

نوسانات موجود در بازار ارز

نوسانات ارزی تاثیر مستقیمی بر قیمت گذاری شرکت های تولید کننده سینی کابل دارند. امروزه به دلیل نوسانات شدید بازار ارز، قیمت مواد اولیه مورد استفاده در فرآیند تولید سینی کابل و اتصالات مرتبط با آن ها دائما در حال تغییر بوده و به همین دلیل اطلاع از قیمت دقیق، پیش از خرید سینی کابل لازم و ضروری به شمار می رود.

جهت مشاوره و خرید محصول سینی کابل میتوانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمائید. تماس با کارشناس فروش : 02141805555

مقالات


اطلاعات تماس