ساپورت دیواری سینی‎

ساپورت دیواری سینی

Wall tray support

ساپورت دیواری سینی از ورق فولادی گالوانیزه سرد تولید می شود ، که با توجه به مقاوم بودن در مقابل زنگ زدگی و رطوبت و همچنین محیط های شرجی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع مختلف ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، و نیروگاهی و دارویی و شیمیایی می باشد.

جهت پانچ ساپورت دیواری از دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی با عرض دو متر استفاده و جهت خمکاری ساپورت دیواری سینی کابل از دستگاه نیمه اتوماتیک خم استفاده می شود.

جهت تولید ساپورت دیواری از ورق گالوانیزه سرد در ضخامت های 1.5 میل الی 2.5 میلیمتر استفاده می شود .

شرکت کاسپین پایپ تولید کننده انواع ساپورت دیواری های در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید ساپورت دیواری سینی کابل را در ابعاد های مختلف و طبق نقشه سفارشی را نیز دارا می باشد.

نحوه انتخاب ساپورت دیواری سینی

جهت انتخاب بهتر ساپورت دیواری می بایست حجم کلی و وزن  کابل ها و سینی کابل و یا نردبان کابل مشخص گردد. مثلا جهت 7 عدد کابلی که قطر هر کدام 2 سانتیمتر است و در کنار هم در کف ساپورت دیواری قرار می گیرد می توان از ساپورت دیواری کابل با عرض 15 سانتیمتر با ضامت 1.5 میلیمتر استفاده نمود.

ساپورت دیواری گالوانیزه در عرض های 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 14 و 15 سانت تولید می گردد. از موارد مهم در انتخاب ساپورت دیواری سینی کابل گالوانیزه سرد می توان به دیواری بودن و یا آویز بودن از سقف اشاره کرد.

نگهدارنده سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب ساپورت دیواری سینی

  • عرض ساپورت دیواری گالوانیزه به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع ساپورت دیواری به سانتی متر یا میلیمتر
  • ضخامت ورق ساپورت دیواری

معمولا این محصول بصورت ساپورت دیواری سینی دیواری و ساپورت دیواری سینی آویز سقفی تولید می گردد.

اتصالات ساپورت دیواری

جهت اتصالات محصول گالوانیزه به همدیگر و ساپورت دیواری سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب این محصول کابل گالوانیزه سرد از ساپورت سینی های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان ساپورت سینی کابل گالوانیزه سرد را به سقف یا دیوار نصب نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید ساپورت دیواری سینی کاسپین می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805555

کاسپین سینی
در تاریخ 28 دی 1398